Apbrīno

Visvairāk “Emmy” balvu kompānijas HBO seriāliem “Troņu spēle” un “Olīva Kiteridža” 0

Foto: LETA/EPA

Svētdien Losandželosā “Emmy” balvu pasniegšanas triumfēja seriāls “Game of Thrones” (“Troņu spēle”), kas uzvarēja 12 nominācijās no 24, sasniedzot absolūto rekordu ceremonijas vēsturē. abi veicies arī otram HBO seriālam “Olīva Kiteridža”, vēsta pasaules plašsaziņas līdzekļi.

CNN ironiski pauž, ka “Emmy” nakts ir bijusi veiksmīga kompānijai HBO, viceprezidentiem, transseksuāļiem un mītiskās Vesterosas iemītniekiem.

“Troņu spēle” ieguva labākās drāmas titulu, apsteidzot pēdējo četru sezonu uzvarētāju “Trakie vīri”. Tāpat “Troņu spēles” saņēma “Emmy” balvu par scenāriju, režiju un otrā plāna aktieri – šo balvu saņēma Pīters Dinklidžs.

HBO seriāls “Olīva Kiteridža” par 25 gadiem noslēgtas, sarūgtinātas skolotājas dzīvē, saņēma “Emmy” balvu kā labākais īsseriāls, aktrise Frensisa Makdormanda ieguva labākās aktrises titulu, Ričards Dženkinss tika atzīts par labāko aktieri, bet Bils Murejs – par labāko aktieri otrā plāna lomā.

Saistītie raksti

Balvu kā labākā komēdija saņēma HBO uzņemtā “Vīpa”, apsteidzot pēdējo piecu gadu uzvarētāju “Modernā ģimene”, Viola Deivisa kļuva par pirmo afroamerikāņu sievieti, kura saņēmusi “Emmy” balvu kā labākā aktrise dramatiskā seriālā, kamēr Džefrijs Tambors ieguva labākā komēdijas seriāla aktiera laurus “Amazon” inovatīvajā seriālā “Transparent”, un pateicības runā veltīja savu uzvaru transgendera sabiedrībai.

Galerijas nosaukums
LA.lv