Reuters/Scanpix

“Warriors” kļūst par desmito NBA komandu, kas atspēlējas no 1-3 0

Līgas šī brīža lielākā zvaigzne Stīvens Karijs pirmdien guva 36 punktus, palīdzot Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionei Goldensteitas “Warriors” izšķirošajā mačā sasniegt finālu.
Rietumu konferences pusfināla sērijas septītajā mačā “Warriors” ar 96:88 (19:24, 23:24, 19:12, 25:28) savā laukumā apspēlēja Oklahomasitijas “Thunder”, kas sērijā līdz četrām uzvarām ļāva triumfēt ar 4-3.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

“Warriors” komanda uzvarēja 73 no 82 regulārās sezonas spēlēm, sasniedzot jaunu līgas rekordu, bet šajā sērijā bija nokļuvusi bezdibeņa malā, nonākot iedzinējos ar 1-3. Tomēr “Warriors” kļuva vien par desmito komandu līgas vēsturē, kas spējusi atspēlēties no šāda deficīta.

Finālsērija, kas sāksies ceturtdien, būs pagājušā gada fināla atkārtojums – pašreizējie čempioni “Warriors” spēkosies ar Klīvlendas “Cavaliers”.

Pēc puslaika atrodoties iedzinējos ar 42:48, pirmdienas spēlē “Warriors” trešajā ceturtdaļā nomētāja viesus ar 29:12. Kaut vēl divas minūtes pirms pamatlaika beigām “Thunder” pietuvojās līdz 90:86, atlikušajā laikā čempioni noturēja uzvaru.
Uzvarētājiem vēl ar 21 punktu palīdzēja Klejs Tompsons. Tikmēr “Thunder” sastāvā 27 punktus iemeta Kevins Durants, bet ar 19 punktiem, 13 rezultatīvām piespēlēm un septiņām bumbām zem groziem piebalsoja Rasels Vestbruks.

Kā zināms, “Cavaliers” komanda Austrumu konferences finālsēriju noslēdza piektdien, sešos mačos apspēlējot Toronto “Raptors”.
Pērn finālsērijā “Warriors” apspēlēja “Cavaliers” sešās spēlēs un Goldensteitas vienība ieguva savu pirmo čempiontitulu četrdesmit gadu laikā.