×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
20. oktobris, 2016
Drukāt

Žanra kalpi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Toms Krūzs pēdējos gados neuztraucas par savu varoņu psiholoģiju un, jau otro reizi iejuties Džeka Rīčera lomā, par nopietnākajiem akcentiem viņa reakcijā uz apkārt notiekošo izvēlējies žokļu kaulu kustināšanu.

Pirms četriem gadiem “Džeks Rīčers” kļuva par gada nogales vienu no lielajiem kases grāvējiem, un Toms Krūzs, kura ilggadējais jājamzirdziņš ir bijusi “Neiespējamā misija”, šķiet, arī pats sapratis, ka pietiek glābt pasauli. Tā vietā viņš jau otro reizi iejūtas bijušā militārista, kurš apveltīts ar neparastām spējām, lomā, lai visiem sliktajiem parādītu, kur vēži ziemo. Tā kā Krūzs ir arī producents, viņš parūpējies, ka būs šīs filmas galvenā zvaigzne – pirmajā daļā spēlēja gan Rozamunde Paika, gan Ričards Dženkinss, gan Roberts Divāls, gan Verners Hercogs, kura varonis bija visbaisākais –, un stāsts ir pilnībā centrēts uz Džeku Rīčeru. Viņam jātiek galā ar pievilcīgu militāristi, kura kritusi nežēlastībā, jaunu meiteni, kura, iespējams, ir viņa meita, un īpaši nežēlīgiem biznesmeņiem, kuriem cilvēka dzīvība neko nav vērta. Un tas viss – žanra robežās bez jebkādiem pārsteigumiem un gandarījuma mirkļiem, kaut arī režisora krēslā sēdējis viens no Holivudas nu jau veterāniem Edvards Cviks, filmu “Rudens leģendas” (1994) “Pēdējais samurajs” (2003) – arī ar Tomu Krūzu galvenajā lomā – un “Asiņainais dimants” (2006) autors.

 

UZZIŅA:

“Džeks Rīčers: Nekad neatgriezies!”/”Jack Reacher: Never Go Back”

ASV, 2016.

Režisors Edvards Cviks

Galvenajā lomā – Toms Krūzs

No 21. oktobra “Kino Citadele”, “Cinamon”, “Multikino”, kinoteātros Ventspilī, Valmierā, Liepājā, Siguldā, Smiltenē, Daugavpilī, Rēzeknē un Madonā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+