×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
25. jūlijs, 2013
Drukāt

Zelta šlāgeris skan Madonā


ReklāmfotoReklāmfoto

Madonas estrādē sestdien, 27. jūlijā, vienkopus pulcēsies vairāk nekā 30 Latvijas populārākie šlāgermūzikas izpildītāji, lai priecētu savus klausītājus jau trešajā vērienīgajā festivālā “Zelta šlāgeris”.


 

Madonā šlāgera un kantri mūzikas cienītājus lielfestivāls pulcē jau trešo gadu pēc kārtas. “Kad pirms trim gadiem radās ideja izveidot šlāgerfestivālu, kurā būs plaši pārstāvēts pašmāju mūziķu loks, negaidījām tik pamatīgu atsaucību,” priecājas Madonas pašvaldības kultūras nodaļas vadītājs Jānis Kļaviņš. Viņš rēķina, ka pērn koncertu un balli apmeklējuši ap septiņiem tūkstošiem cilvēku – skaits, kas darītu godu arī pamatīgam starptautiskam festivālam.

“Cilvēku interese skaidri pierāda to, kāda mūzika Latvijā ir iemīļota,” teic organizators un piebilst: “Ikreiz, rīkojot jaunu festivālu, viesos tiek aicināti tā brīža aktuālākie šlāgera un estrādes mūzikas izpildītāji. Šogad viņu ir vairāk nekā 30.

Savas labākās dziesmas uz festivāla skatuves dziedās gan šā gada “Latvijas šlāgeraptaujas” uzvarētāji grupa “Galaktika”, gan dziedātājs un radio dīdžejs Normunds Rutulis, tautā iemīļotā popmūzikas dziedātāja Liene Šomase. Viņiem pievienosies klausītāju iecienītas Latgales grupa “Ginc un es”, latviešu kantrimūzikas veterāni “Klaidonis”, grupas “Rolise”, “Bruģis”, “Teqila”, kā arī solisti Harijs Joniškāns (“Kantoris 04”), Henrihs Kalvītis, Gunārs un Zane, Uldis Deigelis, Ēriks Gruzniņš, Juris Gausiņš un, protams, daiļās dāmas Ineta Rudzīte un Santa Kasparsone. Festivālu ar savu klātbūtni pagodinās Latvijas estrādes mūzikas leģendas Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna un Viktors Zemgals.

“Madona atrodas izdevīgā vietā vidū starp Gulbeni, Jēkabpili, Cēsīm,” festivāla popularitāti skaidro J. Kļaviņš, paužot pārliecību, ka “Zelta šlāgeris” noteikti kļūs par stabilu muzikālu tradīciju vairāku gadu garumā – pašlaik festivālu neminstinoties var dēvēt par žanra nozīmīgāko notikumu Latvijā. “Šis ir jauks notikums plašākai auditorijai – parasti nāk ģimenes kopā ar bērniem – arī šogad mazajiem pasākuma sākumā (plkst. 17) esam sarūpējuši izrādi bez maksas.” Darāmā šeit pietiks arī bērnu vecākiem – varēs gan klausīties koncertu, gan kārtīgi izdancoties zaļumballē kopā ar grupām “Klaidonis” un “Credo”, bet neparastāku noti pasākumā ienesīs estrādes ansamblis “Rīgas Viļņi”.

Par možu garu un sulīgu joku pasākumā gādās vakara vadītājs aktieris un šlāgermūzikas eksperts Guntis Skrastiņš. Festivāla organizatori sola muzikālu baudījumu un patīkamus pārsteigumus visiem pasākuma apmeklētājiem. Bet tie, kam neizdosies nokļūt līdz Madonai, festivālu mākslinieku uzstāšanos varēs noskatīties “Latvijas šlāgerkanāla” viļņos.

 

VARBŪT NODER

Vieta – Madonas estrāde.

Laiks – 27. VII plkst. 17.

Biļetes – “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv (“Amigo” klientiem īpaša atlaide), Latvijas pasta nodaļās un Madonas kinoteātra “Vidzeme” kasē.

Cena – Ls 3.

Bērniem līdz 10 gadu vecumam – ieeja bez maksas.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+