Mobilā versija
+4.2°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
3. septembris, 2015
Drukāt

Zemgales reģionā likvidēta marihuānas audzētava

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Policija augusta beigās Jelgavas novadā privātmājas teritorijā likvidējuši marihuānas audzētavu, Valsts policijas Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļā (ONNEJAN).

Sankcionētas kratīšanas laikā vienā no privātmājām policijas darbinieki atsavinājuši 37 iepakojumus ar jau izžāvētu zaļganu augu valsts izcelsmes vielu un 27 stādus izžāvētā veidā.

No blakus privātmājas teritorijai ierīkotas marihuānas audzētavas atsavināti 117 augu stādi. Aizdomās par narkotisko vielu audzēšanu un glabāšanu aizturēts 1974.gadā dzimis vīrietis, kurš pats ir arī narkotisko vielu lietotājs.

Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Pievienot komentāru

Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+