Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
3. septembris, 2015
Drukāt

Zemgales reģionā likvidēta marihuānas audzētava

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Policija augusta beigās Jelgavas novadā privātmājas teritorijā likvidējuši marihuānas audzētavu, Valsts policijas Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļā (ONNEJAN).

Sankcionētas kratīšanas laikā vienā no privātmājām policijas darbinieki atsavinājuši 37 iepakojumus ar jau izžāvētu zaļganu augu valsts izcelsmes vielu un 27 stādus izžāvētā veidā.

No blakus privātmājas teritorijai ierīkotas marihuānas audzētavas atsavināti 117 augu stādi. Aizdomās par narkotisko vielu audzēšanu un glabāšanu aizturēts 1974.gadā dzimis vīrietis, kurš pats ir arī narkotisko vielu lietotājs.

Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (1)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+