×
Mobilā versija
+9.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
22. novembris, 2014
Drukāt

“Ziedot.lv”: pēc Zolitūdes traģēdijas cilvēki ziedo tikpat atsaucīgi (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Zolitūdes traģēdija nemainīja Latvijas iedzīvotāju attieksmi pret ziedošanu – cilvēki joprojām ir atsaucīgi gan uz lielākiem, gan mazākiem projektiem, aģentūrai LETA norādīja “Ziedot.lv” komunikāciju vadītāja Ilze Ošāne.

Cilvēki arī pēc traģēdijas ir tikpat atsaucīgi, ziedojuma apmēri vairāk ir saistāmi ar ziedojamā mērķa lielumu, stāstīja Ošāne.

Ošāne atzīmēja, ka portāls “Ziedot.lv” joprojām saņem ļoti daudz ziedojumu, un tas, cik cilvēki ziedo, vairāk atkarīgs no ekonomiskās situācijas. Krīzes laikā cilvēki ziedoja mazāk, jo viņu rocība nebija tik liela.

Jau ziņots, ka “Ziedot.lv” Zolitūdes traģēdijā cietušajiem un bojāgājušo tuviniekiem savāca ziedojumus aptuveni 1,5 miljonu eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Un vēl mazs ieskatstajā, kā tiek vadīta un organizēta mazumtirdzniecība Izraēlā:”Министерствo финансов Израиля обратилось к руководству торговых сетей с просьбой предоставить информацию относительно их доходов от продажи продуктов питания, цены на которые находятся под контролем государства.” Tur dara tā, kā vajag valstij un tautai, šeit, kā diktē žīdu tirdzniecības tīkli. Nu, kur vēl lielāku stulbumu, kā pie mums?

  2. Tas ir galējs cinisms, kas tagad tiek demonstrēts ceļot tieši iepretī traģēdijas vietai tādu pašu lielveikalu, kā sabrukušais. Lielveikalu tīklu degradējošo lomu ekonomikā ir spiesti atzīt paši to izgudrotāji:” Комиссия министерства финансов Израиля рекомендовала ограничить число супермаркетов и магазинов, относящихся к ведущим торговым сетям, в черте крупных городов страны.”
    Bet Latvijā valdībai ir vienalga, ka tiek monopolizēta mazumtirdzniecība, vienalga pat tas, ka šie lielveikalu tīkli nepieder vietējiem, bet gan ārzemniekiem, kas nozīmē, ka visa milzīgā, supervieglā un valstij nekādu labumu nenesošā peļņa aizies no Latvijas. Kārtējā lielveikala vietā bija jāuzceļ labs tirgus, pēc kā ir tā noilgojušies iedzīvotāji.

Draugiem Facebook Twitter Google+