×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
22. februāris, 2016
Drukāt

Zināmi četri “Supernovas” finālisti (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 21. februārī LTV1 ēterā izskanēja autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2016” pusfināls, kurā vislielāko žūrijas un skatītāju atbalstu saņēma Justs, grupa “Catalepsia”, duets “MyRadiantU” un Marta Ritova, LA.lv pavēstīja “Supernova 2016” komunikācijas speciāliste Digna Škapare.

Pusfinālā startēja astoņi dalībnieki: Justs, Markus Riva, Samanta Tīna, “Catalepsia”, Marta Grigale, Ivo Grīsniņš-Grīslis, “MyRadiantU” un Marta Ritova. Tāpat kā iepriekšējās nedēļās, dalībniekus vērtēja gan skatītāji, gan žūrija – Ieva Kerēvica, Intars Busulis, Kaspars Roga un DJ Rudd jeb Rūdolfs Budze.

Par gaidīto un sagaidīto žūrijas pārstāve Ieva Kerēvica saka: “Pārsteigumu šajā pusfinālā nebija, bet arī vilšanos neviens nesagādāja. Žūrija vienkārši ļauj notikumiem ritēt savu gaitu.”

Jau pēc nedēļas – 28. februārī – noskaidrosim, kurš no četriem izpildītājiem triumfēs konkursa finālā un pārstāvēs Latviju starptautiskajā “Eirovīzijas” dziesmu konkursā Stokholmā. Finālā uzvarētāja izvēle pilnībā būs uzticēta skatītājiem – uzvarētāju noteiks tikai skatītāju balsojums.
Šo svētdien skatītāji visaugstāk novērtēja Justa dziesmu “Heartbeat” un grupas “Catalepsia” skandarbu “Damnation”, bet žūrija finālam izvirzīja “MyRadiantU” dziesmu “We Will Be Stars” un Martas Ritovas izpildīto “Not From This World”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. iedomīgā Tīna – netiku pirmā – aizeju!

Draugiem Facebook Twitter Google+