Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
16. jūnijs, 2015
Drukāt

Zināmi seši konkursa #KārumsIedvesmo finālisti

Ekrānšāviņš no http://iedvesmo.karums.euEkrānšāviņš no http://iedvesmo.karums.eu

Ir noslēgusies “Kārums” organizētā konkursa balsošana, kuras rezultātā konkursa finālā iekļuvuši seši video – trīs uzvarētāji balsojumā, kā arī trīs “Kārums” žūrijas simpātijas, portālam LA.lv pavēstīja projekta vadītāja Baiba Veidemane.

Kopumā konkursā piedalījās 105 dalībnieki no visas Latvijas.

“Kārums” XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ietvaros piedāvā konkursu #KārumsIedvesmo un mājas lapā iedvesmo.karums.eu redzami visi konkursa video, kas iesūtīti kopš 11.maija, – stāsta Veidemane. Viņa teic – iedvesma un radošums bijis vadmotīvs ikvienam video autoram, piemēram, izpildot uzdevumu “vieta, kurā nekad neesi izpildījis tautas dziesmu” dalībnieki muzicē zobārsta kabinetā, strūklakā vai pat Nila Ušakova kabinetā.

Finālistiem līdz 1.jūlijam jāpaveic Ralfa Eilanda pēdējais uzdevums – jāizpilda tautas dziesma kopā ar kādu, kas iedvesmo. No 1. līdz 10. jūlijam notiks balsošana, kura noteiks konkursa uzvarētāju.

Ralfa Eilanda uzdevums ŠEIT.

Konkursa uzvarētājam būs iespēja ierakstīt dziesmu kopā ar Ralfu Eilandu, kas būs īpaša dāvana Dziesmu un Deju svētkiem – paldies par šīs tradīcijas mantošanu no paaudzes paaudzē, piebilst Veidemane.

“Kārums” ir Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atbalstītājs jau 15 gadus – šī ir draudzība, kas nebeidzas līdz ar pēdējo izskaņas koncertu Mežaparka Lielajā estrādē. Kārums šajos Svētkos nes burta “i” burvību un tā ir “iedvesma”, tāpēc ikviens ir aicināts ļauties iedvesmai un atbalstīt savu favorītu balsojumā.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+