Ekonomika
Bizness

Zināms, kad atvērs lielāko “K Senukai” veikalu Latvijā0

Publicitātes foto

Investējot vairāk nekā 6 miljonus eiro, “Kesko Senukai Latvia” lielāko un modernāko lielveikalu “K Senukai” tirdzniecības centrā “Ozols” Mazajā Rencēnu ielā 1 atklās nākampiektdien, 8. novembrī, plkst.11.

Atklāšanā izklaides programma

Pirmajās atklāšanas dienās lielveikals priecēs apmeklētājus ar plašu izklaides programmu visai ģimenei un īpašiem piedāvājumiem.

Jau no veikala atklāšanas plkst.11 apmeklētājus sagaidīs improvizācijas teātra aktieri, kuri aicinās piedalīties ne tikai dažādās viktorīnās ar pārsteiguma balvām, bet arī pārbaudīt ātrumu un veiklību īstās dārgumu medībās.

Gan lielākie, gan arī mazākie viesi veikala tehnoloģiju nodaļā varēs piedzīvot 3D realitāti un izmēģināt jaunākās viedierīces. Mazākie apmeklētāji 9. un 10. novembrī tiks aicināti arī uz sejas apgleznošanas darbnīcām, kur viņi varēs pārtapt par kādu multfilmas varoni vai citu tēlu.

Piedāvā produktu izpēti

“Tā kā mūsdienās pircēji apmeklē veikalus ne tikai pirkumu veikšanai, bet arī detalizētai tehnoloģiju un citu produktu izpētei, izmēģināšanai un iepazīšanai, šī veikala veidošanā īpašu uzmanību pievērsām daudzveidīga sortimenta, augsta klientu servisa, profesionālu konsultāciju un citu pakalpojumu nodrošināšanai.

Mūsu prioritāte ir radīt vidi, kurā gan ģimenes un jaunieši, gan būvniecības profesionāļi un citi eksperti var vienuviet ērti un ātri izvēlēties sev piemērotākos produktus un iegādāties visu nepieciešamo. Esmu pārliecināts, ka tādējādi “K Senukai Ozols” mūs tuvinās mērķa sasniegšanai – būt Latvijas iedzīvotāju izvēlei numur viens,” saka “Kesko Senukai Latvia” ģenerāldirektora vietnieks Marius Šukauskas.

Uzziņa:

Teju 20 000 kvadrātmetru lielveikalā “K Senukai Ozols” apmeklētājiem būs pieejams plašs preču sortiments no tūkstošiem Latvijas un pasaules ražotāju ar vairāk nekā 60 000 sadzīves, būvmateriālu un elektroprecēm.

Jaunajā veikalā ir īpaši padomāts par pircēju ērtībām, aprīkojot to ar virkni digitālu inovāciju, kas būtiski ietaupīs klientu laiku un paātrinās apkalpošanas procesu. Autovadītājiem būs pieejama plaša autostāvvieta 750 automašīnām un ērtu piebraukšanu no jebkuras Rīgas puses.

Saistītie raksti

AS “Kesko Senukai Latvia” ir straujāk augošais uzņēmums tā sauktajā do it yourself (DIY) jeb dari pats veikalu segmentā Latvijā. Uzņēmums vada un attīsta “K Senukai” veikalus Latvijā ar konceptu “No padoma līdz risinājumam”, piedāvājot klientiem ne tikai būvniecības, dārza, saimniecības un mājas labiekārtošanas preces, bet arī plašu sadzīves tehnikas, sadzīves preču, kā arī pakalpojumu klāstu un profesionālas komandas konsultācijas.

Latvijā darbojas desmit “K Senukai” veikali Rīgā, Jelgavā, Tukumā, Liepājā, Madonā, Rēzeknē, Daugavpilī un jaunais veikals Cēsīs, kā arī vienīgais Latvijā specializētais veikals būvniecības profesionāļiem un meistariem “Procenter” Rīgā, Maskavas ielā 418A. AS “Kesko Senukai Latvia” investīcijas veikalu tīkla paplašināšanā un rekonstruēšanā 2019. gadā sasniegušas 7,5 miljonus eiro.

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Šteinbuka: Pārgri runāt par Latvijas Bankas darbinieku atlaišanām
4 stundas
SK
Skaties.lv
Ekonomika
Autoostas Latvijā turpmāk tiks iedalītas četrās kategorijās
5 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Zināms, cik valstij ir parādā nodokļu maksātāji
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LR
Linda Rumka
Latvijā
Dalīt mantu nebūs viegli. Aglonieši par reformu, bet grib veco rajonu robežu
45 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Pirmie partiju komentāri par mediķu algu celšanu uz deficīta rēķina 3
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Kratīšana administrācijas ēkā: Rīgas Centrāltirgus skaidro notikušo
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Rātsnams izgaismots Krievijas karoga krāsās? RD skaidro, kā bija patiesībā 3
2 stundas
LA
LA.LV
Kultūra
Atvadīsies no Helgas Dancbergas 2
2 stundas