Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
18. augusts, 2016
Drukāt

Zinātņu akadēmijas ēkā atver publisku skatu laukumu (3)

Foto - Ralfs OzolsFoto - Ralfs Ozols

Latvijas Zinātņu akadēmijas ēkā atvērts skatu laukums – 65 metru augstumā, informē projektu koordinatore Gunite Gaide.

Latvijas Zinātņu akadēmijas skatu laukums, kas tagad ir atvērts apmeklētājiem, atrodas ēkas 15. stāvā un ir ierīkots apļveida terasē, tādejādi Rīgas panorāma no tā ir apskatāma 360 grādu leņķī.

Ēku būvējot, arhitekti Osvalds Tīlmanis, Vaidelotis Apsītis un Kārlis Plūksne iedvesmojās no Vecrīgas torņu smailēm. Latvijas Zinātņu akadēmijas būvniecību pabeidza 1961.gadā.

Latvijas Zinātņu akadēmijas skatu laukums apmeklētājiem ir atvērts sezonas laikā no aprīļa līdz novembrim, katru dienu līdz pat saulrietam. Ieejas biļete pieaugušajiem maksā 5 eiro, skolēniem 1 eiro, savukārt, apmeklējot kopā ar ģimeni, bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja ir bez maksas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Hmm, tas taču nav nekāds jaunums. Sen jau eksistē.

    Bet vieta tiešām ir lieliska! Visiem iesaku!

  2. Kārtējā neadekvātā cena! Par ko jāmaksā 5 eiro?!

    • Diezin, vai kāpsi uz 15. stāvu ar kājām – izmantosi liftu – un kāds cilvēks arī pavadīs un koordinēs ļaužu nākšanu un iešanu. Lai tiktu augšā Pētertornī vai Zaķusalas tornī – arī ir ieejas maksa. Turklāt, nav spiesta lieta tiekties tuvāk Pēterim …. 🙂

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+