Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
26. oktobris, 2015
Drukāt

Zvejniekciemā vīrietis sadūris pudeles brāli (1)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Brīvdienās kādā mājā Zvejniekciemā konflikta laikā tika sadurts vīrietis.

Kā aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā, pagājušajā sestdienā Saulkrastu iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz kādu māju Zvejniekciemā, kur vīrietim nodarīti miesas bojājumi. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka cietušais kopā ar kādu citu vīrieti bija lietojuši alkoholiskos dzērienus. Abu vīriešu starpā izcēlies konflikts, kas pāraudzis kautiņā. Tā laikā 1951. gadā dzimis vīrietis paķēris nazi un iedūris otram vīrietim.

Pēc tam uzbrucējs pats izsaucis gan policiju, gan mediķus.

Cietušais vīrietis tika nogādāts slimnīcā, bet policisti 1951. gadā dzimušo vīrieti aizturēja. Aizturētais atzina savu vainu miesas bojājumu nodarīšanā.

Patlaban policijā ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Es izmakšķerēju platāku pleksti ! Šņaks ! …

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+