×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Zviedrijas armija palīdz tikt mājās nozaudētam plīša lācītim (1)

lacis

Zviedrijas armija ņēmusi talkā internetu, lai nogādātu mājās kāda bērna nozaudētu plīša lācīti, vēsta laikraksts “The Local”.

Zviedrijas armijas personāls lācīti nedēļas nogalē atrada Sotenēsas gaisa bāzē pēc tur notikuša gaisa šova, kuru apmeklēja aptuveni 45 000 skatītāju.

Apņēmības pilni nogādāt lācēnu atpakaļ mājās, bāzes darbinieki gaisa spēku vienības “Facebook” profilā ievietoja paziņojumu.

“Es ilgojos pēc sava labākā drauga. Mēs kopā apmeklējām gaisa šovu, bet es pazaudējos. Visi apmeklētāji nu ir devušies mājās, bet palikušas tikai lidmašīnas un bāzes personāls. Lūdzu palīdzi man atrast manu draugu,” teikts “lācēna vēstījumā”.

Paziņojums aktīvi kopīgots “Facebook” un dažās dienās izdevies atrast lācēna īpašnieka māti.

“Laimīgā kārtā [paziņojums] daudzkārt kopīgots “Facebook”, jo tas aizkustināja daudzus cilvēkus. Daudzi, tāpat kā mēs, domāja, ka to vajadzētu atdot bērnam. Ļoti lieliski, ka viņi varēs no jauna satikties. Man pašam ir bērni, un es zinu, cik svarīgas viņiem ir viņu rotaļlietas,” sacīja Sotenēsas bāzē izvietotās Skaraborjas gaisa spēku daļas preses pārstāvis Henriks Gebharts.

Viņš interneta izdevumam “The Local” ceturtdienas rītā apliecināja, ka lācēns ir pie labas veselības un drošībā.
“Lācītis pašlaik sēž manā birojā un skatās uz mani. Viņš saka, ka viņam labi klājas bāzē, bet viņš priecājas, ka varēs atgriezties mājās,” piebilda Gebharts.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Liekulibas kalngals :) Atbildēt

    Tie zviedru liekuli tik loti uzrtraucas uztraucas par lacisiem, sunisiem, zurcinam… :):):) bet ja jus zinatu ka vini neieredz mus latviesus, lietuviesus, igaunus, polus … ja jus tik zinatu ar kadu naidu un augstpratibu tie zviedru liekuli runa par mums austrumeiropiesiem. Labi pazistu tos zviedru liekulus, jo dzivoju un stradaju Zviedrija 12 gadus, runaju zviedriski ari izskatos pec zviedra. Zviedri biezi doma ka esmu zviedrs, esmu laimigs ka esmu Latvietis nevis meligs zviedru liekulis ar falsu smaidu kurs vai plist pusu no naida pret austrumeiropiesiem. Man sagada patiesu prieku, ka redzu ka melnie klust ar vien vairak zviedrija, ka melnie parnem zviedriju un ka zviedru liekuli nezin ko tagad iesakt :):):) To vajadzetu ciganei ar vinkeli redzet … 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+