Foto: pexels.com

21 laimīgas laulības noteikums, kas padarīs dzīvi skaistāku 6

Mūsdienās var atrast milzīgu daudzumu teoriju, kuras it kā spēj nodrošināt tev laimīgas attiecības laulībā. Patiesībā nevajag izdomāt neko ekstraordināru vai izlasīt lielu daudzumu populāru autoru un ekspertu darbu. Jo radīt savu laimi var patstāvīgi!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Masveida represijas Krievijā. Paraugprāvas atgādina Staļina laikus
Lasīt citas ziņas

Šajā publikācijā mēs aprakstīsim 21 noteikumu, kuru vajag ievērot, ja jūs gribat nodrošināt laimīgu un ilgu kopdzīvi ar mīļoto cilvēku.

Atrodiet labo
Diezgan viegli ir nepievērst uzmanību nebūtiskām problēmām, kādas ir katrā ģimenē, un vēl jo vairāk nekritizēt vienam otru par trūkumiem. Laimīgās laulībās cilvēki ciena otru par tām unikālajām īpašībām, kuru dēļ viņi iemīlēja viens otru.

CITI ŠOBRĪD LASA

Atrodiet laimi
Ikdienas rutīnu vienmēr var “atšķaidīt” ar iemīļotu nodarbošanos, kas atnesīs būtisku labumu jums abiem. Nevar sasniegt laimi, ja jūs pastāvīgi izsakāt neapmierinātību kaut kā dēļ.

Iemācieties piedot
Piedošanu nevar nenovērtēt, jo tā ir viens no svarīgākajiem jebkuras laimīgas laulības elementiem. Ja jūs pastāvīgi strīdēsieties par kaut ko, neatlaižot uzkrājušos negatīvismu, tad agrāk vai vēlāk jūsu laulība izjuks.

Viss sākas ar jums pašiem
Nemēģiniet mainīt savu izredzēto, jo tas jums beigsies bēdīgi. Vienkārši sāciet darīt labu paši un viss nostāsies savās vietās. Jūs būsiet pārsteigti par sasniegto efektu.

Laulība pirmajā vietā
Pietiek uzskatīt laulību par kaut ko personisku. Tā attiecas ne tikai uz jums, bet arī uz jūsu partneri. Jums pie laulības jāstrādā kopā un jāliek tā pirmajā vietā.

Paudiet mīlestību katru dienu
Te viss ir vienkārši – atbrīvojieties un paudiet savas jūtas kā protat.

Saudzējiet esošo
Novērtējiet un baudiet katru jūsu kopdzīves mirkli, jo tas piesaistīs vēl vairāk pozitīvu brīžu jūsu dzīvē. Bet tas padarīs jūsu laulību vēl laimīgāku un stiprāku.

Parūpējieties par sevi
Kā var izveidot laimīgu laulību, ja jums nav laika sev? Veltiet laiku sev un jūs redzēsiet rezultātu.

Mācieties no agrākajām kļūdām un sapņojiet par nākotni
Mācieties apzināties savas kļūdas, kuras pieļāvāt agrāk, un savām rokām būvējiet laimīgu nākotni.

Apgūstiet jauno
Tieksme pēc zināšanām vienmēr ir bijusi laba ideja. Pašizglītošanās – tas ir ceļš uz izaugsmi. Bet tā ir stipru un laimīgu attiecību ķīla.

Dzīvojiet šodienai
Koncentrējieties uz svarīgām lietām, nepievēršot uzmanību potenciālajām problēmām vai rutīnai. Dzīvojiet šodienai, jo jūs nepamanīsiet, kā pienāks rītdiena.

Reklāma
Reklāma

Novērtējiet labāko, kas ir jūsos abos
Sviniet savas labākās īpašības katru dienu.

Esiet labestīgi un dāsni
Centies dāvāt savam mīļotajam kaut īpašu katru dienu. Pietiks pat ar vienkāršu komplimentu vai kafijas krūzīti gultā. Tas parādīs partnerim, ka jūs viņu mīlat un rūpējaties par viņu.

Spriež pēc rīcības
Jums ir jāpārliecinās, ka nekaisāt vārdus vējā, jo par jums spriedīs tikai pēc rīcības. Runājiet mazāk, dariet vairāk!

Investējiet laulībā
Nekas nevar aizstāt laiku, kuru jūs varat iztērēt attiecību uzlabošanai.

Dodiet mīļotajam rīcības brīvību
Pastāv kaut kas, kas jūs var aizkaitināt partnerī. Iemācieties nepievērst tam uzmanību un piedot.

Svarīgi sīkumi
Mīlestībai nav vajadzīgi plaši un skaļi jūtu izrādīšanas žesti. Pietiekami ir vienkārši pievērst uzmanību sīkumiem.

Izrādiet atbalstu
Viegli ir būt attiecībās, kurās viss ir labi un nav par ko pārdzīvot. Taču katram mēdz būt melnās strīpas periodi, kad esat spiests/spiesta prasīt palīdzību ne tikai savam partnerim, bet arī citiem tuviniekiem.

Uzturiet attiecības
Pārliecinieties par to, ka katrs no jums dod ieguldījumu attiecībās. Tāpēc, ka nav nekā dārgāka, bet tad, ja to ignorē, jums nākotnē nāksies nožēlot šādu lēmumu.

Domājiet brīvi
Radošais un fiziskais prāts spēj pievienot attiecībām spilgtas krāsas, kas nostiprinās laulību un padarīs partnerus laimīgākus.

Saistības
Viss ir vienkārši! Ejiet pretim savam iemīļotajam un dariet savu darba daļu. Tā jums izdosies sasniegt jebkuras virsotnes.

Avots: “cluber.com.ua”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.