Horoskopi un mistika
Horoskopi

4 horoskopa zīmju pārstāvji, kas ļoti mīl tīrību un kārtību0

Foto: Unsplash

Astrologi ir pārliecināti, ka eksistē dažas horoskopa zīmes, kuri nespēj rast mieru, ja mājoklī ir kaut viena putekļaina virsma vai mazliet netīra grīda. Dažkārt viņi ar tīrību ir vienkārši apsēsti.

Zivis

Šiem cilvēkiem tīrīšana ir kā sava veida meditācija. Viņi šī procesa laikā dzīvo savā pasaulē, pārdomā savas domas, analizē nākotnes plānus. Viņu mājās ir nevis vienkārši kārtība, bet visbiežāk arī mēbeļu un citu lietu izvietojums ir pēc “fen šui” principiem. Katrai lietai mājās ir jābūt savā vietā, un nekur ne citur.

Strēlnieks

Šie cilvēki kārtību ievieš reti, bet ļoti trāpīgi. Ja viņi ir ķērušies pie mājokļa kārtošanas, tad viņi to dara visur – sākot ar virtuvi, plauktiem, grīdas mazgāšanu, skapjiem utt. Bieži vien viņu kārtošana pārsniedz arī viņu privātās dzīves telpas – viņi var pilnīgi mierīgi sakārtot arī kāpņu telpu vai ieviest kārtību pagalmā, pat, ja tas ir koplietošanas pagalms.

Skorpions

Saistītie raksti

Skorpioni vienmēr mājokli sāk kārtot no “tālākajiem” stūriem, jo viņiem šķiet, ka tieši tur (kur visretāk viņi ielūkojas) valda vislielākā nekārtība. Nevarētu teikt, ka mājas kārtošana viņiem sagādā prieku (kā tas parasti ir Zivīm), turklāt tā iztērē visus viņu spēkus, tamdēļ bieži vien šajos darbos viņi aktīvi iesaista visus ģimenes locekļus. Dažreiz pat ir tā, ka iesaista visus, bet paši “menedžē” šo procesu.

Jaunava

Viena no vispedantiskākajām horoskopa zīmēm. Šie cilvēki vienkārši mīl kārtību. Viņiem vienmēr pat skapjos drēbes ir ideāli izgludinātas, salocītas un sakārtotas pēc krāsām. Viņus fascinē kārtības “skaistums”.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.