Foto -Shutterstock.com

34 ar īpašu enerģētiku apveltīti priekšmeti mājokļa aizsardzībai 0

Mēs gribam tev pastāstīt par 34 ar spēku apveltītiem priekšmetiem, kas uzticīgi kalpos un palīdzēs ikvienu mājokli padarīt par īstu cietoksni, dzimtas ligzdu un spēka teritoriju.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu 22
Lasīt citas ziņas

Kāpēc tas nepieciešams? Padarot savu mājokli par spēka vietu, mēs ar to izveidojam energoapmaiņu, kas ļauj:
– tērēt iespējami mazāk enerģijas;
– saņemt lielu enerģētisko lādiņu;
– mūsu enerģētiskie kanāli attīrīsies paši par sevi un neaizsērēs.

1. Kalnu kristāls ir “dabas televizors”, kam piemīt spēja pārraidīt vizuālus tēlus. Turklāt nevis vienkārši pārraida, bet projicē uz to cilvēku dzīvi, kam tas pieder un kura mājoklī atrodas. Labums ir tāds, ka, ja to pareizi uzlādē, tas vāks un projicēs tikai labo. Tāpat kā parastā lēcā saules stari sakopojas un projicējas koncentrētā starā, arī kalnu kristālā sakopojas visa labā enerģija, kas ir apkārtējā pasaulē, un nonāk kalnu kristāla īpašnieka mājoklī.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kalnu kristāli ikvienā mājoklī “strādā” kā uztverošas antenas, kas piesaista visas tīrās, gaišās un priecīgās emocijas. Ja tu vēlies, lai visi tavi mājinieki dzīvotu patīkamu dzīvi – ievies miteklī kalnu kristālu.

2. Baltam galdautam katram gadījumam jābūt ikvienai saimniecei. Ja ģimenē sākušies strīdi un ķildas, nav labu attiecību starp tuviniekiem, tad visa ģimene ir jāsapulcē pie galda, kas klāts ar baltu linu galdautu. Tad risināsies pareizas sarunas un viedokļu apmaiņa, un tuvie cilvēki sapratīs, ka lieki apvainojušies cits uz citu. Starp viņiem atkal iestāsies vienprātība, bet visas nepatikšanas aizmirsīsies.

3. Šis spēka priekšmets atbild par naudas esamību. Lai tu un tavi tuvinieki labi pelnītu, bet vienlaikus saprātīgi tērētu naudu, katrā mājoklī jāievieš 33 vara monētas. Skaitlis 33 ir panākumu, radošuma, tīru nodomu un veiksmes simbols, kas nenotiek uz citu rēķina.

4. Šo augu dēvē arī par saules zāli. Deviņvīru spēks ir pazīstams dziednieks, palīdz daudzu slimību gadījumā, un tas ir tikai tādēļ, ka tajā paslēpta daļiņa saules enerģijas. Taču ķermeņa slimības ārstē daudzi augi, bet dvēseles slimības, tās trūkums spēj dziedēt tikai deviņvīru spēks. Ja turēsi pie sevi deviņvīru spēka miziņu, tad savai dvēselei ar aplamām darbībām nekaitēsi; tiklīdz iedomāsies kaut ko ne pārāk labu vai pat zemisku, tā deviņvīru spēks tevi apturēs. Tas neļauj kaitēt savai dvēselei. Bet ja līdzās ir cilvēks, kas ir iestidzis grēkos, ar tumšu dvēseli, tad deviņvīru spēks to pakāpeniski dziedēs, attīrīs tā dvēseli.

5. Melna suņa vilna ir sens aizsardzības līdzeklis. Ja kāds tavam tuviniekam ir sliktu vēlējis, noskaudis, nejauši nobrīnējis vai speciāli ko ļaunu uzlicis, to palīdzēs aizsargāt melna suņa spalvu kumšķītis.

Ķirbis un pīlādži..
Foto – LETA

6. Sarkanu pīlādžu ķekars. Senie dievi, kas katrā mežā reiz dzīvoja, kā ziedojumus pieņēma sarkanas pīlādžogas. Šīs ogas palīdz iegūt nemirstību un atklāt pasaules radīšanas noslēpumus. Bet māja, kurā ir piekārts sarkanu pīlādžu ķekars, ir aizsargāta no ugunsgrēka. Savukārt cilvēki, kas mīt šādā namā, dzīvo ilgi, tiem piemīt liela gudrība un ass prāts.

Reklāma
Reklāma

7. Sena bļodiņa apkārtējo pasauli uzlādē ar labestību. Bļodiņa, kas pagatavota no koka, vienmēr glabā tā siltumu. Parasti koka traukus darina no liepas, bet liepa ir gaišs, labs koks, kas cilvēkiem nes veselību un prieku. Un tādās bļodiņas arī nedarina pa roku galam. Meistars ar savām rokām šādu bļodiņu izvirpo, tajā iegulda savas prasmes un dvēseli. Bet kopā ar labsirdīgu koku dzimst liels spēks. Šādā bļodiņā ir labi glabāt maizi, lai tā barotos ar gaišajiem spēkiem un pēc tam dāvātu tos taviem tuviniekiem.

8. Mājā jābūt vismaz vienai sudraba karotītei. Sudrabs ir Mēness metāls, tas, kurš lieto sudrabu, ir tā aizsardzība. Sudrabam piemīt milzīgs attīrošs spēks. Visvieglāk tas cilvēka organismā nokļūst kopā ar šķidrumu. Ja mājās ir sudraba karotīte un šad tad, kaut vai reizi mēnesī ar to maisa zupu vai tēju, tad cilvēks būs pret daudz ko aizsargāts, nevarēs saindēties vai nokļūt melnās maģijas valgos.

Foto – Krišjānis Libauers

9. Roze ir ļoti svarīgs augs mājai, tā glabā mīlestību. Vēl tā palīdz sievietēm, kurām nav bērnu, palikt stāvoklī. Šim nolūkam ir jāizveido virtene no tādas rozes ziediem, kura tavā mājā ir augusi mazāk nekā gadu. Bet – ja mājas rozes ziedlapiņas pievieno tējai, tad laulāto mīlestību var ilgi saglabāt, tikai šo tēju vīram un sievai ir jādzer kopā. Kad tēju ievāra, tad ir jāsaka: „Ar rozi mīlestību stiprinu, šķiršanos un skumjas aizdzenu.”

10. Mājas ūdenstilpne sevī uzkrāj visu negatīvo enerģiju, kas nes nabadzību. Tādēļ cilvēkam, kas vēlas kļūt bagāts, ir rūpīgi jāseko savai ūdens krātuvei, lai tā vienmēr būtu līdz malām pilna. Kā ūdenstilpni var lietot arī akvāriju ar zivtiņām vai vienkārši ar ūdensaugiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.