Praktiski
Mājas

34 ar īpašu enerģētiku apveltīti priekšmeti mājokļa aizsardzībai0

Foto -Shutterstock.com

Mēs gribam tev pastāstīt par 34 ar spēku apveltītiem priekšmetiem, kas uzticīgi kalpos un palīdzēs ikvienu mājokli padarīt par īstu cietoksni, dzimtas ligzdu un spēka teritoriju.

Kāpēc tas nepieciešams? Padarot savu mājokli par spēka vietu, mēs ar to izveidojam energoapmaiņu, kas ļauj:
– tērēt iespējami mazāk enerģijas;
– saņemt lielu enerģētisko lādiņu;
– mūsu enerģētiskie kanāli attīrīsies paši par sevi un neaizsērēs.

1. Kalnu kristāls ir “dabas televizors”, kam piemīt spēja pārraidīt vizuālus tēlus. Turklāt nevis vienkārši pārraida, bet projicē uz to cilvēku dzīvi, kam tas pieder un kura mājoklī atrodas. Labums ir tāds, ka, ja to pareizi uzlādē, tas vāks un projicēs tikai labo. Tāpat kā parastā lēcā saules stari sakopojas un projicējas koncentrētā starā, arī kalnu kristālā sakopojas visa labā enerģija, kas ir apkārtējā pasaulē, un nonāk kalnu kristāla īpašnieka mājoklī.

Kalnu kristāli ikvienā mājoklī “strādā” kā uztverošas antenas, kas piesaista visas tīrās, gaišās un priecīgās emocijas. Ja tu vēlies, lai visi tavi mājinieki dzīvotu patīkamu dzīvi – ievies miteklī kalnu kristālu.

2. Baltam galdautam katram gadījumam jābūt ikvienai saimniecei. Ja ģimenē sākušies strīdi un ķildas, nav labu attiecību starp tuviniekiem, tad visa ģimene ir jāsapulcē pie galda, kas klāts ar baltu linu galdautu. Tad risināsies pareizas sarunas un viedokļu apmaiņa, un tuvie cilvēki sapratīs, ka lieki apvainojušies cits uz citu. Starp viņiem atkal iestāsies vienprātība, bet visas nepatikšanas aizmirsīsies.

3. Šis spēka priekšmets atbild par naudas esamību. Lai tu un tavi tuvinieki labi pelnītu, bet vienlaikus saprātīgi tērētu naudu, katrā mājoklī jāievieš 33 vara monētas. Skaitlis 33 ir panākumu, radošuma, tīru nodomu un veiksmes simbols, kas nenotiek uz citu rēķina.

4. Šo augu dēvē arī par saules zāli. Deviņvīru spēks ir pazīstams dziednieks, palīdz daudzu slimību gadījumā, un tas ir tikai tādēļ, ka tajā paslēpta daļiņa saules enerģijas. Taču ķermeņa slimības ārstē daudzi augi, bet dvēseles slimības, tās trūkums spēj dziedēt tikai deviņvīru spēks. Ja turēsi pie sevi deviņvīru spēka miziņu, tad savai dvēselei ar aplamām darbībām nekaitēsi; tiklīdz iedomāsies kaut ko ne pārāk labu vai pat zemisku, tā deviņvīru spēks tevi apturēs. Tas neļauj kaitēt savai dvēselei. Bet ja līdzās ir cilvēks, kas ir iestidzis grēkos, ar tumšu dvēseli, tad deviņvīru spēks to pakāpeniski dziedēs, attīrīs tā dvēseli.

5. Melna suņa vilna ir sens aizsardzības līdzeklis. Ja kāds tavam tuviniekam ir sliktu vēlējis, noskaudis, nejauši nobrīnējis vai speciāli ko ļaunu uzlicis, to palīdzēs aizsargāt melna suņa spalvu kumšķītis.

6. Sarkanu pīlādžu ķekars. Senie dievi, kas katrā mežā reiz dzīvoja, kā ziedojumus pieņēma sarkanas pīlādžogas. Šīs ogas palīdz iegūt nemirstību un atklāt pasaules radīšanas noslēpumus. Bet māja, kurā ir piekārts sarkanu pīlādžu ķekars, ir aizsargāta no ugunsgrēka. Savukārt cilvēki, kas mīt šādā namā, dzīvo ilgi, tiem piemīt liela gudrība un ass prāts.

7. Sena bļodiņa apkārtējo pasauli uzlādē ar labestību. Bļodiņa, kas pagatavota no koka, vienmēr glabā tā siltumu. Parasti koka traukus darina no liepas, bet liepa ir gaišs, labs koks, kas cilvēkiem nes veselību un prieku. Un tādās bļodiņas arī nedarina pa roku galam. Meistars ar savām rokām šādu bļodiņu izvirpo, tajā iegulda savas prasmes un dvēseli. Bet kopā ar labsirdīgu koku dzimst liels spēks. Šādā bļodiņā ir labi glabāt maizi, lai tā barotos ar gaišajiem spēkiem un pēc tam dāvātu tos taviem tuviniekiem.

8. Mājā jābūt vismaz vienai sudraba karotītei. Sudrabs ir Mēness metāls, tas, kurš lieto sudrabu, ir tā aizsardzība. Sudrabam piemīt milzīgs attīrošs spēks. Visvieglāk tas cilvēka organismā nokļūst kopā ar šķidrumu. Ja mājās ir sudraba karotīte un šad tad, kaut vai reizi mēnesī ar to maisa zupu vai tēju, tad cilvēks būs pret daudz ko aizsargāts, nevarēs saindēties vai nokļūt melnās maģijas valgos.

9. Roze ir ļoti svarīgs augs mājai, tā glabā mīlestību. Vēl tā palīdz sievietēm, kurām nav bērnu, palikt stāvoklī. Šim nolūkam ir jāizveido virtene no tādas rozes ziediem, kura tavā mājā ir augusi mazāk nekā gadu. Bet – ja mājas rozes ziedlapiņas pievieno tējai, tad laulāto mīlestību var ilgi saglabāt, tikai šo tēju vīram un sievai ir jādzer kopā. Kad tēju ievāra, tad ir jāsaka: „Ar rozi mīlestību stiprinu, šķiršanos un skumjas aizdzenu.”

10. Mājas ūdenstilpne sevī uzkrāj visu negatīvo enerģiju, kas nes nabadzību. Tādēļ cilvēkam, kas vēlas kļūt bagāts, ir rūpīgi jāseko savai ūdens krātuvei, lai tā vienmēr būtu līdz malām pilna. Kā ūdenstilpni var lietot arī akvāriju ar zivtiņām vai vienkārši ar ūdensaugiem.

Timiāns
Foto – Shutterstock

11. Uz ūdens dzimuša un auguša putna balto spalvu obligāti jāiekar mājā, lai visu nama iemītnieku nākotne būtu laimīga.

12. Timiāns ir brīnumzālīte ikvienai sievietei, tas palīdz mājas pavarda glabātājām saglabāt skaistumu un mīlestību. Bet, ja mājās nav saimnieces, tad šis augs ir jāievieš, un viss mainīsies ļoti ātri.

13. Pūpolus mājās turēja, lai pagarinātu tās iemītnieku dzīvi. Taču tagad ir piemirsts, ka šim nolūkam neder jebkuri pūpoli. Ja ņem zariņus no veca koka, tad nekāda labuma nebūs, tieši otrādi – tas ir pat bīstami.

14. Akmens no bērnības upes. Mājas cilvēkam ir ļoti svarīgas, viņš ar tām uztur nepārtrauktu saikni, smeļas spēkus, labu, pozitīvu enerģiju. Taču mājas nav tikai tā vieta, kur cilvēks dzīvo. Ir ļoti svarīga vieta, kur cilvēks ir dzimis. Kad tas dzimst, notiek īpaši procesi. Viņš ne jau tāpat vien dzimst konkrētā vietā, bet gan arī īpašu mērķi, saskaņā ar kopējo pasaules radīšanas plānu. Un katra cilvēka piedzimšana konkrētā vietā tiek apzīmogota un saglabājas tās saikne ar cilvēku. Bet, ja cilvēks dzīvo tālu no dzimtenes un bieži to neapmeklē, tad saikne zūd, taču tas rada dažādas problēmas dzīvē. Lai tā nenotiktu, šī saikne ir jāuztur nepārtraukti.

15. Galodai jābūt ikvienā mājā. Ja ģimenē kāds ilgi un smagi slimoja, vai arī kļuva vājš, tad šo cilvēku veda uz pirti, karsēja, aplēja ar ūdeni no spaiņa, kurā pirms tam diennakti bija atradusies galoda. Šī procedūra palīdzēja atgūt zaudēto veselību.

Šodien galodu var nopirkt jebkurā saimniecības preču veikalā, taču diezin vai tai piemitīs īpašs spēks. Lai šāds spēks rastos, ar to ir jāasina naži un citi asi priekšmeti vismaz trīs gados, turklāt šādu galodas gabaliņu nedrīkst pirkt, zagt, bet ir jāsaņem dāvanā, apmainot pret kaut ko vērtīgu. Šādu galodu tur mājās aizsardzībai pret tumšajiem ļaunajiem spēkiem, nelabvēļiem un zagļiem, tā aizsargā iemītniekus no slimībām, palīdz atgūt zaudēto veselību un atjaunot zudušos spēkus.

16. Sarkans vilnas diegs ir ļoti spēcīgs līdzeklis, ar ko var dziedēt fiziskas un emocionālās kaites, tas aizsargā pret melno maģiju, taču šāds diegs ir pareizi jāsagatavo, lai tas iegūtu īsto Spēku.

Vilnu ir jāpērk veikalā, tai jābūt tīrai vilnas dzijai bez piemaisījumiem, spilgti sarkanā krāsā, nedrīkst izmantot sārtus, oranžus vai bordo toņus. Kad maksāsi par dziju, centies iedot summu, kurā ir kaut vai viena melnā (vara) monēta.

17.Bērzu slotiņa. Katrai mājai ir savs gars, savs sargs un veicinātājs, visu problēmu risinātājs. Tas, kas ar viņu draudzējas, ir tā aizsardzībā, dzīvo bez bēdu un mājas nezaudēs. Bet tas, kas viņu kaitina, savā mājā mocīsies, viss to virzīs prom no ceļa, apkārt visādas likstas notiks. Labākais miteklis mājas gariņam ir bērza slota. Sasieniet un uzdāviniet garam. Viņš sāks rūpēties par tevi un sargāt māju.

18. Kaltētas zivju zvīņas ir aizsardzība pret briesmām. Daudzas senas zināšanas ar laiku zūd, turklāt neatgriezeniski. Lūk, agrāk ikvienā mājā virs vietas, kur atrodas tilpnes ar tīru ūdeni, obligāti karājās auduma maisiņš ar kaltētām zivju zvīņām. To darīja, lai vienotos ar ūdeni. Lai lietus būtu, sējumus aplaistītu. Bet zvejnieki, kad devās jūrā, šādu maisiņu kāra kaklā, tā aizsargājot sevi no briesmām, kas saistītas ar ūdens stihiju.

Arī šodien ir ļoti svarīgi sadzīves lietās mācēt „sarunāt” ar ūdeni, lai, piemēram, ūdensvads pēkšņi nepārplīstu vai jumts nesāktu tecēt.

19. Vēja vilciņš uzlādē ar pozitīvu enerģiju. Jau senatnē bija vienkāršs veids, ar kuru gaisa strāvas ap mājokli un tā iekšienē tika sakārtotas un padarīja mājas vidi labestīgu.

Šim nolūkam izmantoja īpašus vilciņus, kuri pēc izskata īpaši neatšķiras no tiem, ar kuriem šodien spēlējas bērni. Lai sakārtotu informatīvās plūsmas mājā un ap to, tajās obligāti ir jābūt vēja vilciņam.

LARUA Publicitātes foto


20. Mājā obligāti ir jābūt parastām, nekrāsotām svecēm, vēlams – vaska, kuras var nopirkt baznīcā. Šādas sveces vislabāk attīra mājokli un piepilda to ar radošu enerģiju, tās ir jādedzina regulāri, ne retāk kā reizi nedēļā istabā, kurā sapulcējas visa ģimene.

21. Vai jūs zināt, ka no parastām ziepēm var izveidot īpašas ziepes, kas ne tikai ķermeni, bet arī dvēseli attīra? Šādām ziepēm jābūt ikvienā mājoklī.

22. Spieķi, precīzāk, tā samazinātu kopiju ir jāizgatavo pašam un jātur sev klāt, dodoties ceļā, pat ne pārāk tālā. Pat tad, kad tu vienkārši dodies uz darbu, šāds “mājas atbalsts” tev noderēs.

23. Zvaniņi ir sargi. Runā, ka sensenos laikos ir dzīvojuši dziednieki, kuri daudzas slimības ārstēja ar zvaniņu skaņām. Ikvienai kaitei viņi piemeklēja īpašu zvaniņu kompozīciju, tiem bija dažāds lielums un skaņas. Šādus zvaniņus novietoja virs slimnieka gultas.

24. Kniepadata ne velti ir spēka priekšmets. Kniepadatas forma ir ideāla, lai nodotu enerģiju no vienas sistēmas otrai. Tas nozīmē, ja kādai enerģētiskai sistēmai ir uzlikta negatīva iedarbība, tad pareizi pielietota kniepadatai var būt milzīga nozīme, lai aizsargātos pret šādu iedarbību. Turklāt tādā gadījumā visa negatīvā enerģija atgriežas turp, no kurienes tā tika sūtīta un vēl pastiprinās. Prettrieciens ir vēl spēcīgāks, nekā sākotnējā iedarbība.

Foto-Shutterstock

25. Āboli ir mājas sargs. Ābele ir koks, kas pats pirmais bija līdzās cilvēkam. Vispirms bija tikai ābeļdārzi, tikai pēc tam cilvēks sāka audzēt citus kokus. Un arī dārzi sākumā nebija parasti. Senie slāvi tur noturēja kāzas. Bija pieņemts precēties tad, kad ābeles zied. Āboli bija laba dāvana uz sālsmaizi, taču ne jebkuri, tiem vismaz vienam sānam bija jābūt sarkanam. Uzskatīja, ka šādi āboli nes labklājību mājai un mīlestību ģimenei.

26. Medus ir ne tikai našķis, bet arī sargs. Lai mājās valdītu pārticība, tajā vienmēr ir jābūt medum. Taču ir jāizvēlas īpašs medus, no dažādiem ziediem, turklāt tāds, kas nav pārcukurojies, tad medus īpašības pastiprināsies vairākas reizes un tam būs vislielākās aizsardzības spējas. Protams, vislabāk ir nopirkt baznīcas medu, kas ir ievākts klosteru dravās.

27. Ciedru klucītis ir universāls sargs, kas atveseļo mājas vidi un cilvēki, kas dzīvo šādā mājā, mazāk slimo. Ciedru klucītim piemīt spēcīgas aizsargājošas īpašības, tas piesaista mājai naudu, saglabā un aizsargā, harmonizē mīlas attiecības.


28. Apses mietiņš. Ar tā palīdzību var risināt problēmas, kas ir saistītas ar mājokļa enerģētiku. Mums ne vienmēr izdodas pareizi izvēlēties mājokli, ar pareizu enerģētiku. Mēs ne vienmēr zinām, kas notiek nepareizi, un to saprotam tikai tad, kad problēmas ir acīmredzamas. Un, sastopoties ar problēmām, ne vienmēr saprotam, kā ar tām cīnīties.

Jebkurās sarežģītās situācijas, kad ir nemierīgs prāts, kaut kas nomoka un nevar saprast, kas tieši, palīdz apses mietiņš.

29. Naglai, kas ir iedzīta pareizā vietā, piemīt īpašs spēks. Tas lielā mērā ir atkarīgs no vietas. Ja stallī vai klētī naglu iedzen rietumu stūrī, tad visiem dzīvniekiem būs laba veselība, ja iedzen dārza vārtu labajā stūrī, tad būs laba raža, ja virs garāžas durvīm – tas aizsargās pret zagļiem un avārijām. Ja naglu iedzen virs virtuves durvīm, tā nostiprina visu māju, padara spēcīgu ģimeni, aizsargā no strīdiem un skandāliem. Svarīgi ir zināt pareizos vārdus un ievērot rituālu, kad naglu dzen.

30. Oglīte ir spēcīgs sargs, kas attīra mājas enerģētiku. Šādu oglīti gatavo no labi izžāvēta priedes gabaliņa. Ir ļoti svarīgi šādu dēlīti vai resnu zaru atrast pašam, citādi tai nebūs spēka. No dēlīša nozāģē nelielu gabaliņu, kuru pēc tam izmanto oglītes gatavošanai. Oglītei spēks piemīt tieši gadu, pēc tam tā jāierok zemē, kur aug zāle, un jāsagatavo jauna oglīte nākamajam gadam.

31. Sarkanie pipari ir viens no jaunākajiem spēka priekšmetiem, kas vienlaikus ir arī ļoti sens. Par pipariem ilgu laiku bija aizmirsts, kaut arī tie tika audzēti ne tikai senajās indiāņu civilizācijās, bet arī mūsdienu Eiropas un Āzijas teritorijā. Tas ir ļoti spēcīgs maģiskais augs, kas ir saistīts ar mīlestību un sirdi. Ģimenē tas palīdz saglabāt mīlestību un kaisli starp vīru un sievu. Vienlaikus atbrīvo no spēcīga noskauduma un aizsargā, īpaši, ja ir noskaustas mīlas lietas.

32. Ceturtdienas sāli iegūst pie sveces, kas ir svētīta 12 evanģēliju lūgšanu laikā. Ceturtdienā pirms Lieldienām jeb Zaļajā ceturtdienā pareizticīgo baznīcā notiek 12 evanģēliju dievkalpojums. Tā laikā pie noteiktu evaņģēliju fragmentu lasīšanas tiek aizdedzināta un dzēsta resna svece. Lai paši varētu pagatavot ceturtdienas sāli, šajā dienā ir jāiet uz baznīcu, jānoklausās dievkalpojums un jāpaņem uz mājām sveces izdeguli. Tam piemīt milzīgs pozitīvais potenciāls, to var izmantot gadījumos, kad lūgšanām ir jāpiešķir īpašs spēks, jātiek galā ar nelaimēm.

33. Ķiploks – tā smarža un garša ir tik sīva tādēļ, ka tas radies laikā, kad pasaulē bija pārāk daudz ļaunuma. Daba sniedza cilvēkam šo augu, lai varētu aizsargāties pret dažādām likstām un nelaimēm.

34. Pakavs ir jākar virs ārdurvīm vai arī tieši uz iekšdurvīm. Taču, kā to kārt, saimniekiem ir jāizdomā pašiem. Ja mājās ir daudz strīdu un traču, tad ar ragiem uz leju. Ja mājās viss ir labi un tu gribi vairot savu turību, tad pakavs jākar ar ragiem uz augšu.

Avots: ”mirror-venus.ru”

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Starp lauksaimnieka ikdienu un pasaules rekordiem ūdens motosportā. Slakteru dzimtas stāsts trijās paaudzēs
2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Pamēģiniet iztikt ar 300 eiro, šo cilvēku dzīve kļūst par izdzīvošanu,” Arhibīskaps Vanags par pensijām, NĪN un korupciju Rīgā
1 stunda
RR
Rebeka Rogale
Praktiski
5 idejas, kā izgaismot dārzu saviem spēkiem: gaisma no metāla kārbas, burkas vai pudeles
1 stunda
Ieva Ēvalde
Ekonomika
“Jaunie vecāki laimīgi brauc mājās ar jaundzimušo, bet jāskatās uz krematoriju!” Ko valmierieši domā par to, ka kļūst par “bēru galvaspilsētu”? 1
5 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Beirūtas sprādzienā bojāgājušie šodien tiks apglabāti masu bērēs; 60 cilvēki vēl joprojām pazuduši
4 stundas