Foto-Shutterstock

4 zodiaka zīmju pārstāvji, kas ir pārāk noslēpumaini, ziņkārīgi vai kā citādi dīvaini kaimiņi 0

Piekritīsiet, ka kaimiņu būšana ir viena no vissvarīgākajām lietām, ar kādu mēs ikdienā esam spiesti sastapties. Un vienalga, vai dzīvojam privātmājā vai daudzdzīvokļu namā – ir milzīga nozīme tam, cik draudzīgi ir tev blakus dzīvojošie cilvēki.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 85
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Šie 4 zodiaka zīmju pārstāvji diemžēl šim jēdzienam gluži neatbilst – vai nu viņi ir pārāk prasīgi vai gluži otrādi – pārāk noslēpumaini.

Lūk, arī viņi:

Vērsis

Lai arī šīs zodiaka zīmes pārstāvji pēc dabas ir draudzīgi un miermīlīgi, un ātri atrod kontaktu ar cilvēkiem, ar savu “pareizību” reizēm viņi var kļūt ļoti kaitinoši. It īpaši tad, kad viņi uzskata, ka visiem ir jādara tā kā par pareizu uzskata viņi. Jo viņi taču zina, kā ir vislabāk.

Zivis

CITI ŠOBRĪD LASA

Patiesībā šīs zodiaka zīmes pārstāvji lieliski zina, kā atrast un nodibināt kontaktus ar kaimiņiem. Taču tajā pat laikā nav nekādas garantijas, ka tad, kad viņi savā mājā rīkos ballītes, kāds no kaimiņiem būs ielūgto personu sarakstā. Patiesību sakot, ar Zivīm diez vai izdosies nodibināt tuvas un draudzīgas attiecības, jo šie cilvēki ļoti slēpj ne tikai visu par sevi pašu, bet arī pat par savu mājokli.

Lauva

Lauvām patīk, ka viņām blakus ir cilvēki, ar kuriem var izdzert krūzīti kafijas un izrunāties no sirds. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji vienmēr ir labi informēti par to, kas notiek ne tikai blakus dzīvoklī, bet pat visā kāpņutelpā. Viņu ziņkārību var tikai apbrīnot.

Mežāzis

Šie zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti noslēpumaini un prasīgi kaimiņi. Viņi mīl tīrību un kārtību, un tieši to sagaida no citiem kaimiņiem. Ja iztraucēt viņu iedomāto kārtību vai ritmu, skandāls garantēts. Tajā pat laikā bez īpaša iemesla viņi neapgrūtina sevi un nekontaktējas ar tiem, kas dzīvo viņiem līdzās. Kam gan?

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.