Kokteilis
Mīli

5 pazīmes, ka attiecības vajadzētu izbeigt un piecas, ka to nevajadzētu darīt0

Foto: Pexels

Biežāk nekā varētu likties ir vērts piestrādāt pie sarežģītām attiecībām, bet ne vienmēr. Dažreiz šis lēmums var būt grūts, un ir jāņem vērā daudzas lietas pirms tu izlem palikt attiecībās. Ļauj šīm pazīmēm palīdzēt tev saprast, vai tev vajadzētu palikt vai aiziet.

Uzzini 5 pazīmes, kas varētu norādīt uz to, ka attiecības vēl ir tā vērtas:

“Attiecības ir darbs, un tās mainās. Tev jāiet līdz ar pārmaiņām. Vairāk ir labo brīžu nekā slikto, bet vienmēr viss nevar būt labi. Tev ir jāpārvar šīs problēmas un jādodas tālāk.” – Deivids Burtka

1. Jūs joprojām esat iemīlējušies

Dažreiz ar mīlestību nepietiek. Bet bieži vien mīlestība ir svarīga sastāvdaļa, lai saprastu vai attiecības vajadzētu izbeigt, vai pie tām vajadzētu piestrādāt. Pat ja tev ir problēmas attiecībās, ja jūs joprojām esat iemīlējušies, tā ir zīme, ka pie šīm lietām var piestrādāt, ja jūs abi esat gatavi darīt jebko, lai saglabātu viens otru savā dzīvē.

2. Tavas sūdzības mēdz būt niecīgas

Dažreiz attiecībās nesokas lietas, kuras ir relatīvi viegli salabot, vai arī tās ir lietas, kuras neviens no jums nevar mainīt – varbūt tava partnera darba grafiks nozīmē, ka redzi viņu retāk. Ja tavas sūdzības par attiecībām iznākumā nav nemaz problēmas, velti laiku, lai pārrunātu to ar savu partneri un tās sakārtotu. Tu būsi pateicīgs, ka neļāvi tām aiziet vēl tālāk.

3. Jūs vēl neesat pamēģinājuši pāru konsultācijas

Attiecību konsultācijas ir labs veids, kā drošā vidē paust to, kas jūsu attiecībās tevi neapmierina un saņemt arī neitrālu viedokli no malas. Konsultanti bieži vien spēj palīdzēt tikt pie pašas problēmas būtības un palīdzēt tās atrisināt.

4. Jums ir bērni

Palikt kopā bērnu dēļ ne vienmēr ir tā labākā izvēle visiem pāriem. Bet bieži vien pielikt pūles, lai salabotu attiecības jūsu bērnu dēļ var novest pie spēcīgākas, daudz drošākas laulības vai attiecībām. Bērni sniegs tev motivāciju, kas nepieciešama, lai izprastu un atrisinātu problēmas attiecībās.

5. Jūs abi vēlaties, lai attiecības izdotos

Vēlēšanās būt kopā ir tikpat svarīga,kā mīlestība. Ja jūs abi vēlaties pilnveidot attiecības, tad jūs jau dodaties pareizajā virzienā, lai tās būtu lieliskas.

Pirms tu nonāc pie gala lēmuma un izbeidz attiecības, paej soli atpakaļ un apsver visus iespējamos variantus, kuri ir tavā priekšā. Iespējams, ieraudzīsi zīmes, ka attiecības patiešām ir beigušās – tāpat varbūt saskatīsi zīmes, ka tev ir gana daudz iemeslu, lai pieliktu pūles to glābšanā. Esi godīgs pret sevi un to, kā jūties, tad tu spēsi saprast, kas jūsu attiecībām ir nepieciešams. Pat ja vajadzīgais ir attiecību izbeigšana.

Vai tu jūti, ka attiecību beigas tuvojas? Vai starp jums ir vairāk spriedzes nekā prieks un laime? Vai tu vairs nejūties tik droši, kā senāk? Kad attiecības sāk šķobīties, mēs bieži vien spējam just, ka mīlestība zūd.

Šeit būs 5 pazīmes, ka varbūt ir pienācis laiks doties tālāk…

1. Jūs viens otrā esat zaudējuši interesi

Tavam partnerim nekad nevajadzētu būt aizkaitinājuma un neērtības iemeslam. Galu galā jūs sagājāt kopā ar iemeslu. Kād jūsu sarunas sāk kļūt neērtas un jūs drīzāk sarunātos ar jebkuru citu cilvēku nekā savu otru pusīti, ir īstais laiks sev atzīt, ka attiecības ir kļuvušas pliekanas. Ja tu vairs neiedziļinies un klīsti savās domās sarunas laikā, tā ir zīme, ka šķiršanās ir neizbēgama. Galu galā, nav jēgas palikt kopā, ja jūs vairs viens ar otru nekomunicējat.

2. Jūs abi viens otru kaitināt

Mēs ne vienmēr varam būt apmierināti ar saviem partneriem. Viņi ik pa laikam var darīt lietas, kas mūs apbēdina, vai, kuras mēs uzskatam par bezrūpīgām. Veselīgās attiecībās šīs lietas ir iespējams atrisināt un doties tālāk. No otras puses, ja tu esi situācijā, kad tu un tava otra pusīte konstanti ir viens otram “līdz kaklam”, jūsu attiecības noteikti atrodas uz tieva diedziņa. Vienmēr būt sliktā noskaņojumā un sarūgtinātam sava partnera dēļ nav nekas labs nevienam no jums un beigās radīs tikai vairāk stresa un apbēdinājuma.

3. Nav iespējams rast kompromisu

Ilglaicīgu attiecību veidošana bieži vien nozīmē rast kompromisus. Pāri, kuri vēlās pretī stāties savām problēmām vienmēr satiksies pa vidu – pat ja tas nozīmē, ka kādam iznākumā nāksies piekāpties. Ja tu un tavs partneris nespēj nonākt pie kopsaucēja par jebko, tu vari sākt apsvērt, ka attiecības ir sasniegušas galapunktu. Ja tu atklāj, ka vairs nevēlies piekāpties strīdos, vai lietās, kuras vēlās tavs partneris, attiecībām ir jāmeklē risinājums, un viens no tiem ir izbeigt tās.

4. Jūs nevēlaties pavadīt laiku kopā

Kas gan ir attiecības, ja jūs vairs neizbaudāt kopā pavadīto laiku? Ja tev ir zudusi interese pavadīt laiku kopā ar savu partneri, tad varbūt ir pienācis laiks izbeigt attiecības. Jūs abi jutīsieties labāk un varbūt pat salabosiet savu draudzību, kad vairs nejutīsieties spiesti vai ka tas ir jūsu pienākums atrasties tuvumā viens otram romantisku attiecību ietvaros.

Tās ir zīmes, ka ir pienācis aiziet. Bet kādas ir pazīmes, ka vajadzētu tomēr cīnīties uz priekšu? Visām attiecībām ir savas augšas un lejas, un tas ne vienmēr nozīmē, ka attiecības būtu jāizbeidz. Varbūt ir arī pazīmes, ka jūsu attiecības ir vērts glābt.

5. Libido jūs ir pametis

Būt kopā ar savu partneri intīmos ietvaros ir svarīga saiknes daļa. Dažreiz, attiecības šajā ziņā vienkārši iziet cauri sausajam periodam. Viens vai abi partneri var iziet cauri periodiem, kad libido ir zems un tas nekas. Bet ja tu jūties, ka vairs neesi ieinteresēts intīmās attiecībās ar savu otru pusīti, tā ir zīme, ka jūsu attiecības iespējams patiešām ir beigušās.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.