Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: LETA/Ieva Čīka

“Āfrikas līmenis, vai tiešām uz tiem plikajiem dibeniem jāskatās?” Soctīklotāji jautā, kāpēc Latvijā tik nehumāni apstākļi 1

Pievieno LA.LV

“Vienīgais, ko vēlētos onkoloģijas centrā – ir nedaudz privātuma. Katram palātu nevar nodrošināt, bet vismaz aizslietņus ap gultām. Neesmu princese, bet ir neērti skatīties, kā kundzes pēc operācijas guļ ar plikiem dibeniem. Iespējams, man arī rīt tā būs jāguļ,” sociālajā tīklā X raksta kāda sieviete.

Izskatās iespaidīgi, bet sagādā galvassāpes: auto eksperti nosauc mašīnas, no kuru iegādes labāk izvairīties
Kokteilis
Daudzi par šiem riskiem pat nenojauš – lūk, kas notiek ar organismu, ja nodarbojaties ar seksu katru dienu 16
TV24
Pēc incidenta Polijā Slaidiņš pieļauj scenāriju, kas satrauc NATO
Lasīt citas ziņas

Viņas sacītais uzrunājis tautu, cilvēki dalās savos novērojumos un pievienojas neizpratnei – vai tiešām tik grūti sagādāt aizslietņus? Visi no mums reiz ir bijuši slimnīcā un zina, cik neērti ir censties nokārtot dabiskās vajadzības piecu svešu cilvēku priekšā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kāds ir Tavs viedoklis?

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.