Ainārs Šlesers atkal dusmīgs uz Kariņu: Viņš ir pieradis spēlēt to spēli, ka viņš ne par ko neatbild 239

Ainārs Šlesers, LPV 14. Saeimas frakcijas priekšsēdētājs, allaž izceļas ar spilgtiem un drosmīgiem izteikumiem. Tā noticis arī šoreiz, viesojoties TV24 raidījumā “Preses klubs”.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

Ainārs Šlesers saka: “Krišjānis Kariņš jau cik ilgi amatā? Tūliņ 5 gadi būs. Un es uzskatu, ka šodien pie visām šīm problēmām un haosa valstī ir atbildīgs, pirmkārt, Kariņš. Viņš ir premjers.

Ja valdības ministrs nestrādā, lūdzu, padzen viņu. Tev nevajag mocīt veselu nozari, jauniešus, bērnus, viņu vecākus. Ja ministrs nav kompetents, nomaini, lūdzu! Kariņš ir pieradis spēlēt to spēli, ka viņš ne par ko neatbild, viņš ir diriģents, ministrija ir atbildīga par visu, un viņš ir tas, kurš izsauc uz paklāja kādu un norāj.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bet premjeram jau ir jābūt galvenajam virzītājam, jo katra reforma ir saistīta ar finansējumu, kas nozīmē, ka no vienas partijas – “Vienotībai” ir premjers, ir finanšu ministrs, līdz ar to viņš ir galvenais reformators. Kariņš nevar slēpties aiz sieviešu brunčiem tikai tāpēc, ka viņš grib būt malā stāvošs.”

Šlesers uzskata, ka tā ir galvenā problēma šodien. Kamēr Kariņš vadīs šo valsti, šo valdību, tikmēr valstī būs haoss, jo viņš negribot uzņemties.

Te gan raidījuma vadītājam rodas likumsakarīgs jautājums, vai Šlesera kungam ir padomā kāds cits labs līderis, kurš šobrīd varētu stāties Krišjāņa Kariņa vietā.

Šlesers saka, ka neaizstājamu cilvēku neesot, tomēr konkrētus potenciālo kandidātu uzvārdus gan izvairās nosaukt.

“Es uzskatu, ka šī Saeima nav rīcībspējīga. “Vienotībai” ir 26 deputāti. Viņi praktiski nedebatē par būtiskiem jautājumiem. Atnāk Ašaradens kā finanšu ministrs uz ikgadējām debatēm par ekonomisko attīstību. Vienīgais, kas no koalīcijas atnāk un debatē 3 minūtes, ir Reirs. Visi pārējie sēž klusi.

Vai viņi nav kompetenti, vai viņi nav spējīgi nākt un stāstīt. Kāpēc valdības ministri nenāk uz Saeimu nevis tad, kad viņus sauc, pēc pieprasījuma konkrētā, bet nāk un stāsta savu programmu. Ja viņiem ir vajadzīgs Saeimas atbalsts no deputātiem, lūdzu, nāciet, stāstiet, ko jūs plānojat darīt.

Ja es būtu premjers, es organizētu vēl vienu valdības sēdi katru nedēļu, kurā mēs runātu tikai pat ekonomisko attīstību. Tai skaitā par izglītību, par izglītības eksportu, par medicīnu, medicīnas eksportu un tā tālāk.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.