Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Pexels.com

“Airbnb” ieviesīs jaunu aizliegumu viesu māju iekšienē, kas iepriecinās tūristus visā pasaulē 6

Naktsmītņu rezervēšanas uzņēmums “Airbnb” pirmdien paziņoja, ka aizliedz novērošanas kameras viesu māju iekšienē, lai ievērotu viesu privātumu.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 53
Labs darbiņš, kas padarīts – “Visiem nepietiek!” Krievijā sācies 95.benzīna deficīts 73
TV24
“Ko viņi darīs pirmos mēnešus? Viņi dropēs!” Rajevs skeptiski vērtē Krievijas demobilizācijas plānu
Lasīt citas ziņas

“Airbnb” iepriekš atļāva novērošanas kameras tādās koplietošanas telpās kā gaiteņi un dzīvojamās istabas, ja šīs kameras bija skaidri redzamas un pieminētas naktsmītņu piedāvājumos pirms to rezervācijas.

Tomēr cilvēki sociālajos medijos ir sūdzējušies par to, ka atraduši šķietami paslēptas kameras “Airbnb” naktsmītnēs, un dažas no tām bijušas zonās, kur ir gaidāms privātums.

CITI ŠOBRĪD LASA

“”Airbnb” aizliedz iekštelpu novērošanas kameru izmantošanu piedāvājumos visā pasaulē, un tas ir daļa no centieniem vienkāršot mūsu politiku novērošanas kameru un citu ierīču jomā un turpināt mūsu kopienas privātuma noteikšanu par prioritāti,” blogā paziņoja ASV bāzētais uzņēmums.

Jaunā politika līdz ar noteikumu atvieglošanu par ārtelpu novērošanas kameru izmantošanu “Airbnb” naktsmītnēs stāsies spēkā 30.aprīlī.

“Mūsu mērķis ir radīt jaunus skaidrus noteikumus, kas dod mūsu kopienai lielāku skaidrību par to, kas gaidāms “Airbnb”,” tiešsaistes ierakstā paziņoja uzņēmuma kopienas politikas un partnerību pārzine Džunipera Daunsa.

“Airbnb’ arī turpmāk atļaus durvju zvana kameras un trokšņu līmeņa monitorus, kas nepieciešams mājokļa drošībai un nepiederošu personu noteikšanai.

Saimniekiem vajadzēs izpaust jebkādu ārtelpu novērošanas kameru atrašanās vietas, un tās nevarēs novērot tādas vietas kā ārtelpu dušas vai saunas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.