Foto: SHUTTERSTOCK

Aizvadītajā diennaktī pieķerti 12 dzērājšoferi; viens pie stūres sēdies narkotiku reibumā 0

Pievieno LA.LV

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem aizturēti 12 autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, un viens, kurš transportlīdzekli vadīja, būdams narkotisko vielu ietekmē, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Situācija kļūst nopietna: ASV ir nobažījušās, ka Krievijas kampaņa pret Baltijas valstīm varētu pāraugt kaut kā lielākā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lasīt citas ziņas

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā četri autovadītāji aizturēti Rīgā, trīs – Vidzemē, pa diviem – Kurzemē un Latgalē, bet viens – Zemgalē. Rīgā aizturēts arī viens autovadītājs, kurš bija lietojis narkotiskās vielas.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 257 administratīvā pārkāpuma protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 82 autovadītāji, Kurzemē – 50, Zemgalē – 49, Vidzemē – 45, Latgalē – 31 autovadītājs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā deviņi autovadītāji sodīti par agresīvu braukšanu, bet Vidzemē par šo pārkāpumu sodīts viens šoferis.

Kopumā policija vakar noformējusi 558 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Kā ziņots, aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēts 121 ceļu satiksmes negadījums, un tajos cietuši 24 cilvēki, tajā skaitā četri velosipēdisti un trīs gājēji.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.