Foto: Edijs Pālens/LETA

Aktieris Kaspars Zāle nonācis neapskaužamā situācijā – viņam jāatmaksā Dailes teātrim vairāk nekā 12 000 eiro 73

Neapskaužamā situācijā nonācis aktieris Kaspars Zāle. Tiesa pieņēmusi spriedumu strīdā, kas jau pirms vairākiem gadiem izcēlies starp aktieri un viņa darba vietu – Dailes teātri. Žurnāls “Privātā Dzīve” vēsta, ka tagad viņam jāatmaksā Dailes teātrim vairāk nekā 12 000 eiro – summa, ko pirms diviem gadiem pēc tiesas sprieduma viņš saņēmis no teātra.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
Kokteilis
“Tik īpaši un skaisti!” Brīnišķīgs notikums Reiņa un Maijas Sējānu ģimenē – pasaulē nākusi viņu pirmdzimtā 1
Lasīt citas ziņas

Kaspars žurnālam atklāj: “Pirms diviem gadiem uzvarējām tiesā, man izmaksāja dīkstāves kompensāciju, bet nu šis… Tā tiesa ir diezgan dīvaina – vienreiz pieņem tā, pēc tam atkal citādi.”

Viņš pastāsta, ka šī summa viņam jāatmaksā līdz 26.maijam, taču viņam tādas naudas nav, jo vienīgie ienākumi viņam esot alga 700 eiro “uz papīra” par Dailes teātra štata aktiera darbu. “Es neesmu turīgs,” viņš uzsvēra..

CITI ŠOBRĪD LASA

Strīds sākās jau 2020. gadā, pandēmijas laikā,  kad teātra vadītājs Juris Žagars nolēma samazināt štatus. Darba attiecības tika pārtrauktas ar aktieri Kasparu Zāli, Sarmīti Rubuli, Mārtiņu Poču, Aiju Dzērvi un Ivaru Auziņu. Kaspars ar šo lēmumu nebija mierā, tāpēc sāka tiesāties.

Viņam izdevās no Dailes teātra piedzīt 12 378 eiro (pēc nodokļu nomaksas 8000 eiro). Par naudu viņš apmaksājis vairākus ātros kredītus, kā arī  bija ieplānojis iegūt autovadītāja apliecību.

Vairāk lasi 28. maija izdevumā “Privātā Dzīve”!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.