Foto: Lauris Vīksne

Tiesa lemj par labu aktierim: Dailes teātris spiests maksāt Zālem tūkstošiem eiro un atjaunot darbā 66

Rīgas apgabaltiesa ir apmierinājusi aktiera Kaspara Zāles prasību par atjaunošanu darbā Dailes teātrī un piespriedusi piedzīt no Dailes teātra par labu Zālem 16 178 eiro, sociālajā medijā “Facebook” pavēstīja zvērinātu advokātu biroja “Znotiņš un Krūmiņš” pārstāvis Kalvis Krūmiņš.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim? 42
Lasīt citas ziņas
Pēc Krūmiņa paustā, tika noteikts, ka spriedums daļā par atjaunošanu darbā un darba algas piedziņu 12 378 eiro ir izpildāms nekavējoties.

Viņš atzīmēja, ka šajā daļā spriedums ir arī izpildīts – Zāle ir atgriezies darbā Dailes teātrī un saņēmis darba algas samaksu par laiku, kamēr noritēja tiesvedība.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau vēstīts, ka teātris pagājušajā gadā pārtrauca darba attiecības ar aktieriem Zāli, Sarmīti Rubuli, Mārtiņu Poču, Aiju Dzērvi un Ivaru Auziņu. Zāle sākotnēji panāca atjaunošanu darbā, taču vēlāk atkal bija spiests teātri pamest.

Dailes teātra vadītājs Juris Žagars pērn preses konferencē informēja, ka teātrī tiek veikta reorganizācija personālsastāvā. Viņš uzsvēra, ka izmaiņas nav būtiskas, bet pietiekami svarīgas, lai Dailes teātris strādātu ekonomiskāk un efektīvāk.

Dailes teātris 2019. gadā
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.