Ekrānuzņēmums; Facebook/Andris Bulis

Andris Bulis pasniedzis īpašu dāvanu kādai absolventei izlaidumā: “Mēs visi reiz bijām pirmās lielās izvēles priekšā” 25

Cēlu žestu izlaidumu laikā veicis iemīļotais aktieris Andris Bulis. Par šo notikumu viņš pats padalījies savos sociālajos tīklos, ar šo stāstu dalījušies neskaitāmi cilvēki. Jo ar labām lietām ir jādalās! Iespējams, tās spēs iedvesmot arī citus.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Lasīt citas ziņas

Andris Bulis raksta: “Nav man Mersedess, dārgs pulkstenis, terase 10.stāvā, jahta, VIP karte kazino utt. Un nevajag! Man ir tas, ko nevar atņemt un arī vairs pielikt īpaši nē. Man ir mani 12 gadi Salacgrīvas Vidusskolā. Pabeidzu to 2000.gadā, bet tik daudz šodien tiek pieņemti lēmumi, kurus ietekmē šie “12” gadi..”

Aktieris uzskata – ja dzīve mums ko iedod apzinātā vai neapzinātā vecumā, ir svarīgi apzināties, kas tieši ir devis – skola, skolotāji, klasesbiedri, tāfele, piezīmes, starpbrīži, izlaidums…

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņu fascinējot cilvēki, kuri saka, ka visu dzīvē ir nopelnījuši saviem spēkiem, taču visam pamatā ir bijusi skola, kurā mēs visi reiz bijām pirmās lielās izvēles priekšā – kur doties tālāk?

“Un cik svarīgi, lai ir kāds kurš Tevi atbalsta un saka: “Lec!”

Ik pa brīdim jau kopš septembra Andris Bulis esot Salacgrīvas skolas vadībai jautājis, vai ir kāds topošais absolvents, kurš būtu pelnījis mazu atbalstu jaunā ceļa sākumam. Bijis skaidrs, ka izlemt nebūs viegli, taču viņš esot gaidījis atbildi. Un to arī saņēmis.

Izvēle kritusi par labu kādai absolventei vārdā Ance, kura grib kļūt par ārsti. Andris viņai novēl: “Ance, Tu pati zini, ko Tu gribi. Sasniedz mērķus! Piepildi sapņus!”

Izlaidumā viņš meitenei uzdāvinājis 500 eiro.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.