Pirmo reizi Latvijā Covid-19 dēļ brīvdienās ierobežo atsevišķu preču iegādi

APTAUJA: Vai jūs traucē jaunie ierobežojumi tirdzniecībā un sabiedriskajā transportā? 16

Andris Grīnbergs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
itāļiem izdodas iztirgot savus olīvu atkritumus Latvijā… Inese “iegrābusies”, iegādājoties Latvijā populāru olīveļļu
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 16
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 34
Lasīt citas ziņas

Jānis Grauziņš Asares pagastā: “Ierobežojumi tirdzniecībā traucē, transportā – ne. Tagad koronavīrusa dēļ sestdienās un svētdienās var nopirkt tikai pārtikas un higiēnas preces, un tas izjauc manus iepirkšanās paradumus.

Pa dienu darbā, nav laika, pēc darba nogurums, gribas ātrāk uz mājām. Mans ierosinājums – nedaudz palabot ierobežojumu laiku. Sestdienās līdz pulksten trijiem varētu visu tirgot kā agrāk, cilvēki, kas strādā, varētu mierīgi nopirkt visu, ko vajag. Pēc tam lai ir tie ierobežojumi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ierobežojumi sabiedriskajā transportā mani neskar – visur braucu ar personisko mašīnu, nemaz nezinu, kas tas ir – braukt ar autobusu.”

LA.LV Aptauja

Vai jūs traucē jaunie ierobežojumi tirdzniecībā?

  • Jā, ir grūti pierast pie tā, ka atsevišķas preces nedēļas nogalē nevar nopirkt, bet tas nav pasaules gals
  • Uzskatu, ka brīvdienās ir jāiedala stundas, kad visu iespējams nopirkt
  • Tirdzniecības ierobežojumi ir jāatceļ
  • Man nevieni ierobežojumi netraucē

Olga Fjodorova Liepājā: “Mans dēls mācās 3. klasē, uz skolu dodas kājām, bet mājās brauc ar autobusu. Protams, maskas lietošana bērnam rada zināmas neērtības, taču ceļā pavadītais laiks nav ilgs, kad izkāpj, masku var noņemt.

Labi arī tas, ka skolā mācības tagad organizē divās maiņās, rītos transports ir noslogotāks, vēlāk braucēju mazāk, vieglāk ievērot prasību, ka pasažieru skaits nedrīkst pārsniegt 50% no ietilpības. Iepirkšanās veikalos nekādas īpašas problēmas nesagādā, ierobežojumiem var piemēroties. Ja slimība izplatās nekontrolēti, jāuzmanās, protams, vairāk.”

Rita Ruska Rīgā: “Iepirku pārtiku svētdienas vakarā, kāds tēvs neapmierināts sūdzējās – man meitai bija jānopērk matu gumija. Bet tūliņ jau arī pats pievienojās citu smiekliem. Pasaule jau bojā neaizies, ja pandēmijas laikā jāpiecieš kādas neērtības.

Man vajadzēja nopirkt spuldzi izdegušās vietā, nekas, nopirkšu darbdienā. Nedaudz jāpamaina ikdienas paradumi, un viss. Autobusos grūtāk rītos, kad vairāk cilvēku.”

Valdis Piekuss Saukas pagastā: “Var jau dusmoties, bet labāk tomēr nedusmoties. Ierobežojumi jau nevienam nepatīk, bet vajag domāt uz labu.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.