Gatis Truksnis.
Gatis Truksnis.
Foto: LETA/Edijs Pālens

Ar Covid-19 inficējies Jūrmalas mērs: opozīcijai bažas, ka Truksnis uz darbu nācis slims 15

Ar Covid-19 inficējies Jūrmalas mērs Gatis Truksnis (ZZS), vēsta Latvijas Radio.

Reklāma
Reklāma
Putins mainījis mērķus? Atklāti jauni ASV izlūkošanas dati
Kokteilis
3 horoskopa zīmes, ko visi mīl – viņi izceļas ar īpašu harismu un siltu enerģiju
VIDEO. “Cepuri nost, grūtākais teikums TV vēsturē!” Soctīklotāji sajūsmā par ziņu diktores Vondas prasmīgo dikciju
Lasīt citas ziņas
Truksnis, būdams slims, darba sanāksmēs neesot piedalījies, informēja domē.

Vicemērs Ņikita Ņikiforovs (S) neesot gribējis atklāt, vai arī ir saslimušo vidū, taču viņš noliedzis, ka būtu apmeklējis domi, apdraudot citus kolēģus.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Saslimšanas pazīmes viņam parādījās uzreiz pirms Ziemassvētku brīvdienām. Attiecīgi darba sanāksmēs ar saslimšanas simptomiem viņš nav piedalījies,” teikusi pašvaldības pārstāve Zane Leite.

Domē apzinātas Trukšņa kontaktpersonas, taču neesot informācijas, ka vīruss domē būtu izplatījies tālāk.

Savukārt opozīcija pauž aizdomas, ka mērs par inficēšanos zinājis jau laikā, kad 21.decembrī klātienē vadījis komitejas sēdi, bet 22.decembrī – domes ārkārtas sēdi, kurā piedalījās arī vairums deputātu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.