Boriss Džonsons.
Boriss Džonsons.
Foto; SCANPIX/REUTERS/LETA

Ar Covid-19 sasirgušais britu premjers Džonsons atstājis intensīvās terapijas nodaļu 0

Ar Covid-19 sasirgušais Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons atstājis intensīvās terapijas nodaļu, taču viņam vēl būs jāpaliek slimnīcā, aģentūrai DPA ceturtdien pavēstījis valdības pārstāvis.

RAKSTA REDAKTORS
Ogrē ienāk tirdzniecības milzis: zināms, cik lielas algas sola darbiniekiem 63
TV24
Putins vairs nav apturams – Latvijas vēstnieks izsaka drūmu prognozi 106
Kokteilis
Visums uzgriež lielo veiksmi! 3 zodiaka zīmēm šī nedēļa dzīvi var sagriezt kājām gaisā (labā nozīmē)
Lasīt citas ziņas

“Premjerministrs šovakar pārvietots no intensīvās aprūpes atpakaļ uz palātu, kur viņš agrīnās atlabšanas fāzē tiks rūpīgi novērots, teikts Dauningstrītas izplatītajā paziņojumā.

Kā ziņots, 55 gadus vecais Džonsons, kuram marta beigās tika konstatēta jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19, svētdien tika hospitalizēts un pirmdien pārvests uz intensīvās terapijas nodaļu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.