Ekrānšāviņš no “X”

Ārsti teica, ka viņa ir vienkārši saslapinājusies, ir nesaturēšana. Nedēļu vēlāk viņas mazulis bija miris 24

Kāds dienu vecs mazulis miris no nopietnas infekcijas tikai nedēļu pēc tam, kad viņa mamma tika nosūtīta mājās no slimnīcas. Sieviete ieradās ar sūdzībām par ūdeņu noiešanu, taču ārsti viņai apgalvoja, ka viņa ir vienkārši saslapinājusies, raksta britu tabloīds Metro.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Kokteilis
ĀTRAIS TESTS. Ko ieraudzīji pirmo – jaunu dāmu vai padzīvojušu kungu? Aplūko zīmējumu un uzzini par sevi ko jaunu!
Lasīt citas ziņas

46 gadus vecā Rebeka Vokere bija 26. grūtniecības nedēļā, kad 2019. gada 12. jūnijā viņa sāka zaudēt ūdeņus. Karaliskās Stokas universitātes slimnīcas mediķi veica skenēšanu, taču teica, ka šķidrums, iespējams, ir nesaturēšanas rezultāts.

Neskatoties uz viņas bažām, sieviete tika izrakstīta un viņu lūdza atgriezties uz atkārtotu sonogrāfiju pēc divām nedēļām. Viņa arī tika pārliecināta, ka sāpes labajā pusē bija no bērna, kas spiež uz kādue no nerviem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bet, kad nedēļu vēlāk viņa tika nogādāta citā slimnīcā ar nepārejošām sāpēm, viņai tika paziņots, ka viņas ūdeņi ir iztecējuši un ir infekcijas pazīmes.

Viņas dēls piedzima vēlāk tajā pašā dienā un tika ievietots jaundzimušo nodaļā ar aizdomām par sepsi, kā arī ar elpošanas problēmām.

Čārlijs Džejs, Rebekas pirmais bērns ar partneri Deividu Brindliju (35), mira nākamajā dienā. “Viņš nomira manās rokās. Šī bija pirmā un pēdējā reize, kad es varēju viņu turēt rokās. Tas mums bija nepanesami, ka bija jāpaziņo saviem bērniem, ka viņu mazais brālis ir miris.”

Rebeka ir pastāstījusi, kā viņu turpina ietekmēt viņas mazuļa zaudējums pēc vairāk nekā četriem gadiem, un mudina mediķus uzklausīt topošo māmiņu bažas. “Manu garīgo veselību ļoti ietekmēja Čārlija Džeja zaudēšana, ilgu laiku es jutos tik ļoti vainīga, ka nevarēju viņu izglābt,” viņa sacīja.

“Es patiešām vēlos, lai, kad pirmo reizi devos uz slimnīcu, būtu centusies pastāvēt uz to, ka neesmu saslapinājusies, bet es pārāk uzticējos profesionāļiem. Nekas nekad nespēs kompensēt sāpes, ko mēs turpinām izjust, bet es ceru, ka, šādi runājot, es varu mudināt mediķus uzklausīt topošo māmiņu bažas. Mēs zinām savu ķermeni un to, kad kaut kas nav kārtībā, tāpēc, lūdzu, mammas, nebaidieties uzdot jautājumus!” aicina Rebeka.

Vēlākās izmeklēšanas atklāja, ja Rebekas sākotnējās slimnīcas apmeklējuma laikā būtu veikti pietiekami testi un diagnosticēts “augļapvalka plīsums”, ārstēšana būtu palīdzējusi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.