Horoskopi un mistika
Horoskopi

Astroloģe prognozē: kāds gads gaidāms tiem, kas dzimuši Vēža zvaigznājā0

Foto: Pexels

Avots: Kristīne Akmentiņa, “Mājas Viesis”, AS “Latvijas Mediji”.

Lai arī parasti Vēža zīmē dzimušie netic vieglai veiksmei, šis gads viņiem būs laimīgs un pārticīgs periods. Zīmes galvenā tēma šogad ir un būs karjera, personības attīstība un izaugsme. Pagātnes notikumi šogad liks viņiem strādāt arvien vairāk un vairāk, kā arī attīstīt savu profesionālo darbošanos. Saturns šajā gadā radīs Vēžiem ierobežojumus, tas atstās dziļas un paliekošas emocijas un sajūtas. Jomās, kas viņu dzīvē iezīmējas visspilgtāk, – tajās, kas ir saistītas ar ģimeni, piederību, mājvietu, dzimto zemi, tradīcijām un atmiņām no bērnības, kas joprojām atbalsojas ikdienā. Labi būtu apzināties un saprast, kā ar to tikt galā, lai emocionāli neizdegtu vai nejustos tā, it kā atrastos emociju cietumā.

Šis gads atvieglos piekļuvi informācijai, kura varbūt ne vienmēr ir atklāti redzama un saprotama, kā arī palīdzēs Vēžiem viegli radīt jaunas idejas un par dažām arī iedegties un sākt piepildīt. Šajā laikā svarīga ir publicitāte – vajadzētu lasīt, rakstīt, publicēties laikrakstos un žurnālos. Vai arī iemācīties braukt, piemēram ar motociklu, vai mācīties svešvalodu, varētu sākt apgūt kaut ko, kas viņus piesaistījis līdz šim, vai arī doties mācību braucienā.

Lai cik iedvesmots Vēzis justos, darba, ikdienas rutīnas un veselības jomas nebūs tik vienkāršas un var nākties piepūlēties, lai vēlāk daudz vairāk spētu novērtēt sasniegto. Pieliktie pūliņi būs lieli, arī daži ieradumi būs jāmaina, ja Vēzis vēlēsies pārmaiņas, neatkarīgi no tā, vai runa ir par darba deleģēšanu, darba vietas maiņu, lai iegūtu lielāku gandarījumu, vai gribēs rūpēties par fizisko, emocionālo un garīgo veselību. Tātad, ja vēlaties veidot kādu jaunu ieradumu, šogad ir īstais laiks un jūs to darīsit ar prieku un aizrautību.

Komunikācija ar citiem notiks vieglāk nekā iepriekšējos gadus, jo ikdienā Vēži labprātāk izbauda paši savu un tuvāko cilvēku sabiedrību. Viegli nodibinās kontaktus un uzlabosies viņu saziņas veids vai sarunu stils, maniere.

Daži Vēži attiecību jomā izies dažādus pārbaudījumus, no kuriem viņiem būs jāmācās. Būs jāsaprot attiecībās noteiktās robežas, kā arī savas robežas un jābūt gataviem mācīties no katra, ko viņi satiek savā dzīves ceļā.

2020. gada sākumā jūsu attiecībās var rasties pēkšņi satricinājumi, taču tie būs īslaicīgi. Attiecības jums ir svarīgākas par visu, tāpat mīlestība, laulība, bērni – otra šī gada lielā tēma. Tie, kuri ir ilgtermiņa attiecībās, var apspriest laulību dibināšanas plānus, viņi pat var noteikt lielā notikuma datumu, un attiecības var ieiet nākamajā attīstības līmenī, kas līdzi nesīs daudz jauna un nezināma.

Vientuļiem Vēžiem, lai šogad satiktu savu partneri, nepieciešams kļūt atvērtākiem, pieņemošākiem pret pasauli. Šogad būs jūtama jautrība un vieglums, iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem.

Vēžiem nepieciešama koncentrēšanās un disciplīna līdz pat 2020. gada beigām. Būtu prātīgi kontrolēt savus tēriņus, un, iespējams, ir pienācis laiks meklēt konsultācijas no ārpuses par ieguldījumiem nākotnē un ilgtermiņa finanšu saistību sakārtošanu. Jūsos acīmredzami augs pašpārliecinātība par sevi un mērķi, ko vēlaties sasniegt, kā arī par sasniegto stabilitāti un labklājību ikdienā.

Tomēr esiet piesardzīgs, vairākkārt pārdomājiet, vai nepieciešams naudu aizdot. Tas var ienest nedrošību ikdienā vai sabojāt attiecības ar otru personu, kam it kā palīdzat.

 

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena paskries vēja spārniem! Horoskopi 9.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šī diena tev var sagādāt lamatas! Horoskopi 8.jūlijam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šī diena var izrādīties visai tramīga! Horoskopi 7.jūlijam
5 dienas

Lasītākie

IP
Ilze Pētersone
Dabā
Kurp indiāņus vedīs virsaiši? Saruna ar “dabas advokātu” Uģi Rotbergu 1
Intervija 11 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Sociālajos tīklos pārsteidz video, kā vējš daudzdzīvokļu namu pagalmā ar neticamu spēku nogāž milzīgu koku 2
15 stundas
IR
Ilmārs Randers
Ekonomika
“Zinu, kā jūtas rokzvaigznes uz skatuves, jo ceļmalās stāv cilvēki un aplaudē!” Pa Eiropu ar fortūnas džentlmeņiem 1
17 stundas
LE
LETA
Latvijā
Pāvilostas mērs iepirkumos izkrāpj 236 159 eiro, bet KNAB samaksā smieklīgu sodu 2
16 stundas
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Korupcija vai nekompetence? Štelmahers atklāj patiesību par daudzkārt lietojamo higiēnisko masku iepirkumu 1
Intervija 13 stundas