Foto: Pexels

Pilnīgi slepeni: 4 horoskopa zīmes, kas citiem neļauj ielūkoties savās domās un emocijās 0

Noslēpumainība ir raksturīga ne katram. Astrologi nosaukuši 5 horoskopa zīmes, kuru pārstāvjiem tā gan ir ļoti raksturīga – viņi nemēdz atklāt ne savus sapņus, ne par tiem runāt. Tāpat tikpat noslēpumaini viņi izturas pret visu citu, kas ir saistīts ar viņu dzīvi un notikumiem tajā.

Reklāma
Reklāma

Vēzis

Kokteilis
FOTO. Šarma karalienes: šī gada 10 iekārojamākās latviešu dāmas MI skatījumā
Kokteilis
Bijusī olimpietie apstiprina baumas: olimpiskie ciemati kļuvuši par intīmo izklaižu perēkli 63
Veselam
VIDEO. “Lūdzu, pat ja jums nav naudiņas, nepērciet šo produktu!” Sieviete brīdina par Tukumā ražota produkta kaitīgumu veselībai. Kas sakāms ražotājam?
Lasīt citas ziņas

Ļoti noslēpumaini cilvēki. Viņi nerunā par savām vēlmēm un vispār savas emocijas atklāt ļoti nelielam cilvēku lokam. Kā likums, tie ir ļoti uzticami, “pārbaudīti” un vērtīgi cilvēki viņu dzīvē. Bieži vien (diemžēl) pat ģimenes locekļi nezina, kas Vēžus satrauc.

Skorpions

Šie cilvēki savu raksturu nerāda uzreiz. Pat, ja jūs ilgu laiku kontaktēsieties ar Skorpionu, jūs nezināsiet par visiem viņa talantiem un lietām, kas viņam simpatizē. Šie cilvēki atklāj sevi ļoti lēni, jo baidās, ka kāds var viņiem nodarīt pāri vai noskaust. Taču vienlaikus viņi ir arī izcili manipulatori un bieži vien citu cilvēku emocijas un intereses izmanto savā labā.

Zivis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šie cilvēki līdzinās Vēžiem. Viņi tāpat nerunā par lietām, ko vēlas. Tuviem cilvēkiem dzīvot kopā ar Zivīm zem viena jumta ir ļoti grūti, jo šīs horoskopa zīmes pārstāvji bieži uzskata, ka citiem ir jāuzmin, kas notiek viņu galvā un sirdī.

Mežāzis

Viņi dažkārt mēdz šķist aukstasinīgi. Taču šāds iespaids var rasties vienīgi tāpēc, ka viņi paši sev tādu masku uzliek. Patiesībā viņi vienkārši nevēlas dalīties ar savām domām un plāniem, un ir raduši paļauties tikai paši uz sevi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.