Rihards Marenis (no labās) spēlēs pret Minskas “Dinamo”.

Atpūtinot pamatspēkus, Rīgas “Dinamo” uzvar Minsku; svētdien cīņa par uzvaru turnīrā 0

Rīgas “Dinamo” sestdien “Arēnā Rīga” pirmssezonas pārbaudes turnīrā “Latvijas Dzelzceļa” kauss izcīnīja trešo uzvaru trīs spēlēs, ar 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) pārspējot Minskas “Dinamo”.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 15
7 pārsteidzošas lietas, ko par jums atklāj apģērba krāsa
Kadirovam daudz nav atlicis – viņš mirst. Čečenijas līdera nāve var ievilkt Putinu jaunā karā 144

Rīdzinieki šajā mačā deva atpūtu saviem vadošajiem spēkiem, tostarp Kristeram Gudļevskim. Vārtus sargāja Maksims Tretjaks, kurš atvairīja 16 no 17 metieniem.

Šoreiz malā arī palika lielākā daļa no leģionāriem, tāpat kā pašmāju labākie spēki, toties iespēja tika dota tiem, kam sezonas laikā būs smaga cīņa par vietu laukumā, kā arī vairākiem jaunajiem puišiem.

Vārtus uzvarētāju labā guva Koltons Gilīss, Eduards Jansons un Frenks Razgals. Divas ripas tika iemestas vairākumā, bet trešais “gols” ielidoja jau tukšos minskiešu vārtos, kuri šajā turnīrā ir galīgi vārgi, jo trīs spēlēs iemetuši tikai vienu ripu.

Par labāko mājinieku rindās tika atzīts enerģiskais Rihards Marenis, kuram divas rezultatīvas piespēles.

Rīgas klubs rezultātu atklāja 14.minūtē, kad precīzs bija Gilīss, otrajā trešdaļā pretinieki izlīdzināja rēķinu, izceļoties Andrejam Pavļenko, bet trešā perioda sākumā vēl viens labs vairākums noslēdzās ar aizsarga Jansona spēcīgu metienu. Punktu mačam pielika Razgals, 72 sekundes pirms sirēnas iemetot jau tukšos minskiešu vārtos.

Rīdziniekiem šajā turnīrā “topā” ir aizsardzība, jo iemesto un ielaisto vārtu attiecība ir 9:2.

Turnīra saimnieki ar deviņiem punktiem dala pirmo vietu kopvērtējumā, jo trīs uzvaras ir arī Kazaņas “Ak Bars”. Abas komandas savā starpā tiksies svētdien plkst.17, kad arī noskaidrosies turnīra uzvarētājs.

Cīņa par “Latvijas Dzelzceļa” kausu norisinās jau 11.reizi. Pērn Rīgas komanda triumfēja turnīrā, pie trofejas tiekot trešo reizi vēsturē.