Haralds Silovs jauno ātrslidošanas sezonu sācis ar desmito vietu Pasaules kausa posma masu starta distancē.

Ātrslidotājs Silovs jauno sezonu sāk ar desmito vietu PK posma masu startā 0

Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs sestdien Japānā izcīnīja desmito vietu Pasaules kausa (PK) sezonas pirmā posma masu starta sacensībās.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

Masu starta finālā Silovs finišēja pēc septiņām minūtēm un 58,050 sekundēm, palikdams bez iekrātiem sprinta punktiem. Tikmēr par sacensību uzvarētāju tika kronēts itālis Andrea Džovanni.

Savukārt Pasaules kausa ieskaitē Silovs masu starta disciplīnā nopelnījis 62 punktus.

Piektdien pusfinālā latvietis tika klasificēts septītajā vietā, iekļūstot finālā.

Masu startā sportisti skrien 16 apļus, vairākās kontrolatzīmēs vācot punktus. Visvairāk punktus iespējams iegūt finišā, bet distancē ir arī starpfiniši, kuros arī iespējams krāt punktus.

Silovs sestdien startēja arī 1500 metru A divīzijas sacensībās, kur gan ar laiku viena minūte un 49,895 sekundes bija lēnākais starp 20 ātrslidotājiem.

Silovs karjeru sāka kā šorttrekists, bet neilgi pirms Vankūveras Olimpiādes pievērsās arī ātrslidošanai un kļuva par pirmo sportistu, kurš vienās olimpiskajās spēlēs startējis abās disciplīnās. Šogad Phjončhanas olimpiskajās spēlēs viņš izcīnīja augsto ceturto vietu 1500 metru distancē un bija 15.pozīcijā 1000 metros, bet masu startā, kas debitēja Olimpiādes programmā, nepārvarēja pusfināla barjeru.

Šosezon Pasaules kausā ātrslidošanā paredzēti seši posmi.