Lionels Mesi desmito reizi karjerā virs galvas ceļ Spānijas čempionu kausu.

“Barcelona” un lieliskais Mesi tiek pie kārtējā titula 0

Sestdien “Barcelona” futbola komanda otro gadu pēc kārtas un 26.reizi kluba vēsturē tika kronēta par Spānijas čempioni futbolā, kamēr šīs vienības spilgtākā zvaigzne Lionels Mesi kļuva par desmitkārtēju Spānijas čempionu.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Barselonas vienība sestdien 35.kārtas mačā savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) uzvarēja “Levante” komandu, ar ko bija gana, lai kļūtu par šī gada Spānijas čempioni.

Uzvaru vietējā čempionātā “Barcelona” nodrošinājusi trīs kārtas pirms turnīra beigām.

Vienīgos vārtus mājinieku labā 62.minūtē guva Lionels Mesi, kurš laukumā nāca līdz ar otrā puslaika sākumu. Vēl mača beigās “Levante” varēja izraut neizšķirtu, bet trāpīja pa vārtu stabu, tāpēc mājinieku čempionu svinības netika atliktas.

Mesi šī bija 34.trofeja, ko viņš izcīnījis “Barcelona” klubā. Bez desmit “La Liga” čempiona tituliem viņam ir astoņas uzvaras Spānijas Superkausā, seši Spānijas Karaļa kausa ieguvēja tituli, četras reizes viņš triumfējis UEFA Čempionu līgā, trīs reizes ieguvis UEFA Superkausu un trīs reizes Pasaules kausu klubiem.

“Barcelona” par Spānijas čempioni kļuva 26.reizi un ceturto reizi pēdējo piecu gadu laikā.

Citā sestdienas mačā “Barcelona” tuvākā sekotāja Madrides “Atletico” savā laukumā ar 1:0 (0:0) apspēlēja Valjadolidas “Real”.

Vienīgos vārtus otrā puslaika vidū guva viesu futbolists Hoakins Fernandess, kurš raidīja bumbu savos vārtos.

Spānijas futbola čempionāta kopvērtējumā līderei “Barcelona” ir 83 punkti 35 spēlēs, kamēr ar 74 punktiem seko Madrides “Atletico”, kurai pret konkurenti ir sliktāka savstarpējo maču bilance. Trešo vietu ar 65 punktiem 34 cīņās ieņem Madrides “Real”, kurai ar 55 punktiem seko “Getafe” un “Sevilla”.