Juris Kalniņš

Bisenieks: Treneru divcīņā plusiņu dodu Ābolam 0

Pievieno LA.LV

Hokeja klubam Rīgas “Dinamo” sezona ir beigusies. Dueli Gagarina kausa pirmajā kārtā pret Doņeckas “Donbass” (sērijā 3:4) un sezonu kopumā novērtēja hokeja treneris un eksperts Gints Bisenieks.

Lietas, ko ārvalstu tūristi apbrīno Latvijā – mēs paši pie tām jau esam pieraduši
Kokteilis
“Mani satrauc nostāšanās tumsas pusē” – Raimonda Paula mazmeitas pārdomas par valodām Latvijā uzkurina emocijas
Kokteilis
Paši izdarīs, atrisinās un tiks galā: nosauktas zodiaka zīmes, kas nelūdz palīdzību pat tad, kad tā nepieciešama
Lasīt citas ziņas

“Man izslēgšanas spēlēs patika “Dinamo” raksturs, cīņasspars. Viss bija labi, bet traumu dēļ robi sastāvā bija lieli,” “LA” teica Bisenieks. “Ja septītajā play off mačā jāsūta laukumā Deivids Sarkanis… Ar aizsargiem Rīgai viss bija kārtībā, lai gan Arvīds Reķis, protams, pietrūka. Bet ar Miku Indraši un Kailu Vilsonu uzbrukumā būtu pavisam cita bilde. Arī bez viņiem spēlējām pietiekami labi. Doņecka pēc sestā mača izdarīja secinājumus, kā Sedlāčekam nevar iemest un tas deva rezultātu. Andrejam Nazarovam bija labāks sastāvs, bet Artis Ābols izdarīja daudz, lai liktu viņiem nervozēt, lai būtu intriga – tāpēc treneru divcīņā plusiņu dodu Artim. Sezonu kopumā vērtēju kā labu, taču tā kā play off izstājāmies pirmajā kārtā – pilnīgi izdevusies tā nav. Protams, traucēja objektīvi apstākļi. Desmit ballu skalā par sezonu dodu septiņnieku.”

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.