“Tās pāris zivis vai izklaide uz ledus ir tā vērtas?” Cik lielu daļu ledū ielūzušo izdodas izglābt? 12

Katru ziemu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam nākas doties uz izsaukumiem, kur cilvēki nokļuvuši nelaimē uz ledus. Pērn šādu izsaukumu bijis 64, 20 gadījumos cilvēks gājis bojā. Kāda ir situācija šogad?

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 1
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību 10
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lasīt citas ziņas

Jāsaka godīgi, ka situācija nekāda iepriecinošā nav arī šogad. Arī šajā nedēļas nogalē [14.-15.janvāris] situācija bijusi diezgan bēdīga – esam izvilkuši četrus jau beigtus cilvēkus no ūdenstilpes. Šādu komentāru TV24 raidījumam “Uz līnijas” sniedza Jānis Grīnbergs, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks.

“Mēs vienmēr cenšamies brīdināt, vienmēr teikt, ka vajag ievērot šos drošības pasākumus un neiet uz ledus. It īpaši šobrīd – lietus līst, laiks ir plusos, un, lai gan vakar tas bija sakarīga biezuma, tad tas nenozīmē, ka tāds tas ir arī nākamajā dienā,” brīdina Grīnbergs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš vēlreiz aicina pārdomāt savu rīcību un vai tās pāris zivis, vai tā izklaide ir tā vērta, lai ielūstu ūdenī. Pat profesionāli makšķernieki ne vienmēr ir parūpējušies par drošību. “Runājam daudz, bet ir, kā ir,” tā Grīnbergs.

Ledus sablīvējumi un applūdušās teritorijas pie Gaujas Carnikavā
Plūdi Jēkabpilī
Plūdi Jēkabpilī 17.01.2023

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.