Foto: www.imago-images.de/ SCANPIX/ LETA

Brāzmains vējš, siltuma rekordi, lietus un sniegs: Kādi laikapstākļi gaidāmi jaunnedēļ? 0

Pievieno LA.LV

Nākamnedēļ Latvijā gaidāmi mainīgi laikapstākļi, brāzmains vējš un nokrišņi, kā arī siltuma rekordi, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.

Kokteilis
“Lauku skuķis ar žilku” – Kulberga sieva reaģē uz glaimojošo salīdzinājumu ar Odriju Hepbernu
“Nāc! Parādi man, kā jāvada!” Autobusa šoferis pēc jaunās māmiņas aizrādījuma sarīko prātam neaptveramu “šovu”
Atslepenotajos ASV izlūkdienestu dokumentos parādās ne tikai Krievijas vārds – šo “krupi” būs grūti norīt 12
Lasīt citas ziņas

Nedēļas sākumā ienāks siltāks gaiss no Rietumeiropas, bet valsts galējos austrumos īslaicīgi ieplūdīs vēsāks gaiss no Krievijas.

Palaikam līs, Latgalē un Vidzemes austrumu daļā arī snigs un vietām veidosies sniega sega. Pūšot mēreni stipram dienvidu vējam, Kurzemē gaisa temperatūra pakāpsies līdz +8..+11 grādiem, bet otrdien valsts austrumu pierobežā tā noslīdēs līdz -1 grādam.

CITI ŠOBRĪD LASA

18.novembrī iespējams lietus, pūtīs mēreni stiprs dienvidrietumu vējš un gaisa temperatūra valsts rietumu un centrālajā daļā sasniegs +9..+12 grādus, pārspējot siltuma rekordus.

Silts un vējains laiks gaidāms arī ceturtdien, bet nedēļas nogalē visā valstī kļūs vēsāks, brīžiem iespējams lietus un sniegs.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.