Ledus spridzināšana Gaujā pie Carnikavas
Ledus spridzināšana Gaujā pie Carnikavas
Foto: Edijs Pālens/LETA

Brīdina par ūdens līmeņa paaugstināšanos Gaujas un Lielupes lejteces posmos 1

Šovakar un naktī, pastiprinoties vēja brāzmām, gaidāma ūdens līmeņa paaugstināšanās Gaujas un Lielupes lejteces posmos, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Iespējama zemāko vietu applūšana.

Domes deputāts Brēmanis pulksten 2 naktī iesniedz budžeta priekšlikumu, kas sasmīdina visu Latviju 1
Kokteilis
Viņas ir kā vīns! 4 zodiaka zīmes, kuru sievietes ar gadiem kļūst tikai valdzinošākas
Latvijā šogad notiks masu atlaišanas: darba devēji atklāj savus plānus; uz strīpas būs pat Rīgas pašvaldības darbinieki 24
Lasīt citas ziņas

Brīdinājums ir spēkā līdz piektdienas plkst.12.

VUGD atgādina, ka, pārvietojoties plūdu apdraudētajās teritorijās, ir jābūt piesardzīgam. Atrasties uz ledus ir ļoti bīstami, ūdens līmenis var strauji mainīties un sākties ledus iešana.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.