Sabiedrībā zināmi cilvēki ballējas aģentūras “!MOOZ” ballītē

FOTO. Pašmāju slavenības un miljonāri karstā ballītē nosvin leģendārās aģentūras “!MOOZ” jaunatklāšanu 36

Daudzi sabiedrībā zināmi cilvēki ieradās apsveikt leģendāro aģentūru “!MOOZ” ar jaunu pieteikumu reklāmas industrijā. Rakstniece Inga Grencberga, radio personība Maija Rozīte-Krištopāne, miljonārs Gundars Ozols un daudzas citas slavenības svinēja reklāmas aģentūras !MOOZ atdzimšanas pasākumu – nu jau pavisam jaunā veidolā.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 181
Ukrainas jaunākajam ierocim vajadzētu nopietni sabiedēt krievu “stratēģus” Krimā – rezultāts Krieviju pamatīgi apkaunotu
Lasīt citas ziņas

Pasākums norisinājās “Digital Art House” un vakara vadītāja lomā iejutās šarmantais Arvis Zēmanis. Pie dīdžeja pults bija apburošā Maija Rozīte-Krištopāne. Par viesu garšu kārpiņu lutināšanu atbildēja šefpavārs Raimonds Zommers un restorāns “Entresol”.

“!MOOZ ir Latvijas radošās industrijas sākums, pirmā radošā aģentūra Latvijā, kas radās pirms 28 gadiem un kļuva leģendāra ar savu pieeju, komandu, savām ikoniskajām kampaņām, kuras tika godalgotas gan Latvijā, gan starptautiski,” uzrunājot ielūgtos viesus no skatuves sacīja “!MOOZ” vadītāja Linda Lēvenšteine.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa uzsvēra, ka !MOOZ ir pieteikts no jauna šajā digitālajā laikmetā, lai attīstītu jaunos nozares talantus kā vienīgais Latvijas zīmols, kas vislabāk zinās, kā uzrunāt Latvijas cilvēku sirdis un prātus.

“Ar mūsu komandas izcilajiem radošajiem prātiem mēs spējam redzēt cauri sabiedrības troksnim un drosmīgi risināt aktuālo,” sacīja “!MOOZ” vadītāja.

Ballītes viesu vidū bija tādas Latvijā pazīstamas personības kā grāmatu autore Inga Grencberga, TV seja un DJ Maija Rozīte-Krištopāne, Tomass Pildegovičš, miljonārs Gundars Ozols ar sievu Marlēnu, “Draugiem Group” runasvīrs Jānis Palkavnieks, TV seja un stiliste Indra Salceviča, komiķe Džemma Sudraba, bērnu ārste Dana Isarova un citi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.