bruins.nhl.com

“Bruins” Stenlija kausa finālu sāk ar zaudējumu trešajā pagarinājumā 0

Bostonas “Bruins” hokejisti trešdien Stenlija kausa pirmajā finālspēlē Čikāgā trešajā papildlaikā piekāpās “Blackhawks” – 3:4.

Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
VIEGLAIS TESTS. Ja nevari atbildēt 100% pareizi uz šiem jautājumiem, tad tu neesi pārāk gudrs
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 264

Kaspars Daugaviņš “Bruins” rindās spēlēja vairāk nekā 15 minūtes, trīs reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un izpildīja divus spēka paņēmienus. Latviešu uzbrucējam trešajā pagarinājumā bija lieliska iespēja gūt vārtus, taču viņš to neizmantoja. “Vajadzēja iemest, taču metiena laikā mani paklupināja un rokas sasējās,” šo epizodi vēlāk komentēja Kaspars.

Bostonas hokejisti spēles gaitā bija vadībā ar 2:0 un 3:1, bet mājinieki prata atspēlēties un vēlāk arī izraut uzvaru. Izšķirošos vārtus mača 113. minūtē iemeta Endrjū Šo.

Sērijā līdz četrām uzvarām Čikāga ir vadībā ar 1:0, nākamā spēle sestdien arī risināsies “Blackhawks” laukumā.