Bukartam vārti un rezultatīva piespēle 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Roberts Bukarts piektdien guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā “Zlīn” komanda izlaida uzvaru Čehijas čempionāta spēlē.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

“Zlīn” savā laukumā ar rezultātu 4:5 (1:1, 0:1, 3:2, 0:1) pagarinājumā piekāpās Pardubices “Dinamo”.

Bukarts šajā spēlē ar rezultatīvu piespēli atzīmējās trešajā minūtē, kad viņa komandas biedrs Oldrihs Kotvans izlīdzināja mača rezultātu 1:1. Latvietis ar vārtu guvumu izcēlās trešās trešdaļas 13.minūtē, kad panāca 4:2. Tiesa, pretinieki pamatlaika pēdējās 24 sekundēs guva divus vārtus, izlīdzinot spēles rezultātu. Pagarinājumā nospēlējot nedaudz vairāk kā minūtē “Dinamo” guva vēl vienus vārtus, tādējādi “Zlīn” cieta zaudējumu ar 4:5.

Bukarts šajā spēlē laukumā bija 16 minūtes un 31 sekundi, kuru laikā četras reizes meta pa pretinieku vārtiem. Tāpat latviešu uzbrucējs izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

LETA jau vēstīja, ka trešdien Bukarts guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, sekmējot “Zlīn” komandas uzvaru 3:1 pār Plzeņas “Škoda” vienību.

Šosezon Bukarts 18 spēlēs ir guvis deviņus vārtus un deviņas reizes asistējis partneriem.

Vēl vienā Čehijas čempionāta spēlē Hradeckrāloves “Mountfield”, joprojām bez traumu guvušā Andra Džeriņa sastāvā, savā laukumā ar 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) piekāpās “Litvinov” hokejistiem.

Džeriņš izlaida jau astoto spēli pēc kārtas. Šosezon viņš 13 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

Ar 32 punktiem 21 spēlē Mountfield” ieņem piekto vietu kopvērtējumā, kamēr “Zlīn” ar 24 punktiem 18 mačos ir desmitajā pozīcijā 14 komandu vidū.

Bukarts “Zlīn” komandai pievienojās pērn novembrī, bet Džeriņš “Mountfield” rindas papildināja starpsezonā. Abi uzbrucēji pirms tam pārstāvēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubu Rīgas “Dinamo”.