Foto: SHUTTERSTOCK

Centies sagatavot plānus nedēļai un precīzi tos ievērot! Horoskopi no 11. līdz 17. decembrim 1

Auns

Šonedēļ tev vajadzētu priecāties pat par vismazākajiem sasniegumiem, jo nekādi lieli sasniegumi nav gaidāmi. Vēl sliktāk, tevi var sagaidīt vilšanās. Trešdien un piektdien centies nepalaist garām iespēju iegūt jaunus draugus un paziņas. Nedēļas beigās ieteicams pievērsties savu lietu risināšanai.

No veikala “Maxima” cenšas izraidīt pircēju, kurš vēlas sazināties latviešu valodā: “Pēc jautājuma, kādēļ runājat krieviski, pārdevēja vērsās pie apsarga” 14
Seno tibetiešu horoskops. Ļoti neparasts, ārkārtīgi precīzs!
Cilvēkstāsts
CILVĒKSTĀSTS. Viktors Zemgals: “Es apprecējos nevis 20 gados, bet bija jau pāri trīsdesmit. Es to darīju pārliecības dēļ”
Lasīt citas ziņas

Vērsis

Šonedēļ centies nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus un nepadodies emocijām. Pirmdien nav ieteicams uzsākt jaunas lietas, tu ieslīgsi pat šķietami sīkumos. Otrdien var rasties spriedze darba jomā. Piektdiena tevi, visticamāk, iepriecinās ar patīkamiem jaunumiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dvīņi

Tava stingrība un apņēmība ļaus īstenot visus tavus plānus. Un tu iegūsi pat vairāk, nekā esi cerējis. Sapņi piepildās, dzīve ir skaista – tā tu jutīsies.! Savās raizēs labāk dalies tikai ar tuvākajiem cilvēkiem. Nedēļas nogalē tevi gaida jauni iespaidi un romantiski randiņi.

Vēzis

Šonedēļ no tevis var prasīt filozofisku skatījumu uz dzīvi un nosvērtību visās situācijās. Otrdiena solās būt darbīga un jaunu izaicinājumu pilna. Ar vārdu un loģikas palīdzību spēsi panākt no sava partnera gandrīz neiespējamas lietas. Tomēr nedēļas beigās pārlieku liela patiesības teikšana draud izraisīt strīdus un savstarpējus apvainojumus ar apkārtējiem. Tāpēc pieturi labāk savas domas pie sevis.

Lauva

Tevi iepriecinās tikšanās ar draugiem un randiņi. Šis ir piemērots laiks, lai plānotu ziemas brīvdienas. Ieteicams gan būt piesardzīgam un saprātīgam attiecībā uz izdevīgiem piedāvājumiem, ne viss ir tik skaisti un vienkārši, kā var šķist pirmajā mirklī. Trešdien vari rēķināties ar draugu palīdzību un atbalstu.

Jaunava

Šonedēļ tev nāksies izvēlēties, vai risināt problēmas ar piepūli, vai arī apturēt visus darījumus un gaidīt, kamēr grūtības beigsies pašas no sevis. Un ir labi dot priekšroku otrajam variantam. Ceturtdien tev būs nepieciešams sajust savu neatkarību. Taču diskusijās centies neuzstāt uz savu viedokli, ir svarīgi uzklausīt oponentu izteikumus.

Svari

Nedēļa solās būt darījumu un tikšanās pilna. Tev nebūs garlaicīgi. Uz kādu laiku var zust interese par karjeras jautājumiem, tā vietā priekšplānā var izvirzīties personīgā dzīve. Centies neķerties pie galējībām, neaiziet par tālu. Nedēļas nogalē tev nāksies vairāk laika un enerģijas veltīt komunikācijai ar tuviniekiem.

Skorpions

Šonedēļ tu daudz socializēsies un iegūsi noderīgu informāciju. Zvaigznes vēsta, ka tu vari ieraudzīt pasauli jaunā veidā un atdzīvināt kādas vecas idejas, tavā dzīvē var atgriezties bijusī mīlestība. Uzticies savai intuīcijai, ieklausies savā sirdī, un tu spēsi sakārtot mulsinošas situācijas un pieņemt pareizo lēmumu. Nebaidies mīlēt un būt mīlēts.

Strēlnieks

Šonedēļ tu centīsies piedalīties dažādos piedzīvojumos. Nav skaidrs, vai šī riskantā darbība būs attaisnojama ar veiksmīgu mērķa sasniegšanu, taču tev ir garantēta neaizmirstamu pārdzīvojumu vētra. Piektdien gatavojies negaidītām tikšanās reizēm un ceļojumiem. Nedēļas nogalē vairāk laika veltīsi sevis pilnveidošanai, nežēlosi spēkus.

Mežāzis

Ja tu būsi apdomīgs, tas tavai karjerai nāks tikai par labu. Netradicionāla pieeja palīdzēs tev atrisināt radošas problēmas. Taču peldēt pa straumi un gaidīt, kur tevi tā aizvedīs, šobrīd nav laba izvēle. Nedēļas beigās iespējami īsi ceļojumi un garas sarunas ar draugiem.

Ūdensvīrs

Šī nedēļa, šķiet, ir paredzēta klusumam, mieram un iegrimšanai sevī. Šis ir labvēlīgs periods garīgai izaugsmei. Pagaidām neuzņemies iniciatīvu, izvairies no kontaktiem ar priekšniecību. Centies skaidri definēt savus darba pienākumus. Nav izslēgtas intrigas tev aiz muguras. Nedēļas nogalē sarīko sev nelielu atvaļinājumu.

Zivis

Centies sastādīt plānus nedēļai un precīzi tos ievērot. Izvairies no nevajadzīgiem kontaktiem, jo tie tev nesīs tikai nogurumu un vilšanos. Kritiski izvērtē savas idejas, cik tās ir reālas un vai ir iespējams tās realizēt. Padomā par saviem bērniem, pievērs viņiem vairāk uzmanības. Viņiem ir nepieciešamas sarunas no sirds.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Kokteilis
FOTO. “Es nevaru…” Ainars Mielavs pēc viena no koncertiem atklājis, kāpēc šobrīd neraksta jaunas dziesmas
Cilvēkstāsts
CILVĒKSTĀSTS. Viktors Zemgals: “Es apprecējos nevis 20 gados, bet bija jau pāri trīsdesmit. Es to darīju pārliecības dēļ”
TESTS. Vai atpazīsti Latvijā ražotas preces vien pēc to iepakojuma?
Ukrainas tautas apņēmība un spēks turpina iedvesmot: Lielbritānijas karalis uzrunā ukraiņus
No veikala “Maxima” cenšas izraidīt pircēju, kurš vēlas sazināties latviešu valodā: “Pēc jautājuma, kādēļ runājat krieviski, pārdevēja vērsās pie apsarga”
Seno tibetiešu horoskops. Ļoti neparasts, ārkārtīgi precīzs!
Cilvēkstāsts
CILVĒKSTĀSTS. Viktors Zemgals: “Es apprecējos nevis 20 gados, bet bija jau pāri trīsdesmit. Es to darīju pārliecības dēļ”
TV24
Trampa draudi NATO ir radījuši bažas visā Eiropā, ka amerikāņu kodollietussargs drīzumā var tikt aizvērts
Baltijas valstis neglābs aizsardzības līnija: militārais eksperts par to, kā Krievija rīkosies, ja vēlēsies tām uzbrukt
Lasīt citas ziņas
Centies vairāk laika pavadīt vienatnē! Horoskopi 26. februārim
Kokteilis
FOTO. Kokaīns, marihuāna un atkritumu tvertne, kas “skatās uz viņu”: princis Harijs pēc vaļsirdīgām atklāsmēm tagad saskaras ar nopietnām problēmām
Kokteilis
VIDEO. Madonna dejotāja dēļ nokrīt no krēsla uzstāšanās laikā: viņas reakcija pārsteidz pūli
Labāk nepiedalies riskantās aktivitātēs: pastāv iespēja pazaudēt kaut ko dārgu! Horoskopi 25. februārim
Kokteilis
Alma un Annemarija – šīs dienas gaviļnieces. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
TESTS: 10 jautājumi – cik daudz patiesībā tu zini par Ukrainu?
TV24
Dmitrijs Gordons: Šodien Ukrainā tiek izlemts ne tik ļoti Ukrainas liktenis, cik pasaules iekārtas nākotne
Teologs: Krievija ļoti uzmanīgi klausās sarunas Rietumos
No veikala “Maxima” cenšas izraidīt pircēju, kurš vēlas sazināties latviešu valodā: “Pēc jautājuma, kādēļ runājat krieviski, pārdevēja vērsās pie apsarga”
Veiksmīgās laulības skaitlis! Ko par pāra kopdzīvi liecina numeroloģiskā saderība?
TV24
Skaidrīte Ābrama: “Ar Navaļņija nogalināšanu, aiziešanu, aizgājusi arī pēdējā cerība, ka Krievijā varētu kaut kas mainīties uz labo pusi”
TV24
Neviens pat nepamanīs, ja 7000 zinātnieku streikos. Viņi paņems koferīti un klusi aizbrauks, skaudrs ir Kalviņš
ASV un Lielbritānijas spēki veikuši jaunus uzbrukumus hutiešiem Jemenā
Centies vairāk laika pavadīt vienatnē! Horoskopi 26. februārim
Kokteilis
FOTO. Kā norit princeses Keitas Midltones atveseļošanās pēc operācijas?
Kokteilis
VIDEO. Aizdomu pilnā Magone dodas uz Rīgu, lai kavalieri Toļiku pieķertu melos
Kokteilis
vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Diāna, Dina un Dins
Kokteilis
“Šī ir viena no sensitīvākajām tēmām, par ko runāt…” latviešu vīrieši diskutē, vai izmēram ir nozīme
TESTS. Kurš precēsies, bet kurš iekūlies skandālā? Cik labi tu zini jaunākās “klačiņas” no slavenību dzīves?
Kokteilis
Nedalies ar viņiem noslēpumos: 4 zodiaka zīmes, kuras nemāk glabāt noslēpumus
Ieklausieties savā iekšējā balsī! Horoskopi 24. februārim
Kokteilis
VIDEO. Markus Riva atklāti par jaunu dzīves pieredzi: “Tas ir fiziski grūti, uzbudināties nevar!”
Kokteilis
Ikšķiles restorānā viesojusies vampīru sāgas “Krēsla” zvaigzne – atklājam vizītes detaļas!
Tartu slimnīcā pacientu ērtībām izmanto navigācijas robotus vārdā Linda un Kalevs
17:18
Teologs: Krievija ļoti uzmanīgi klausās sarunas Rietumos
16:53
Centies vairāk laika pavadīt vienatnē! Horoskopi 26. februārim
16:48