Četru bērnu tēvs: “Bērnus vienkārši vajag nodarbināt. Viņiem ir jābūt treniņiem un mācībām, lai nav laika domāt par kādām ne tik labām lietām” 11

“Man ir četri bērni un man ir ko komentēt. Bērnus vienkārši vajag, angļu valodā ir labs vārds keep busy. Viņiem ir jābūt treniņiem, mācībām, lai nav laika domāt par kādām ne tik labām lietām,” TV24 raidījumā “Preses klubs” savā bērnu audzināšanas pieredzē dalās AS “Virši-A” valdes priekšsēdētājs Jānis Vība.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Lasīt citas ziņas

Vība stāsta par novērotu tendenci “Virši-A” degvielas uzpildes stacijās. Katru nedēļu ir gadījumi, kad jauniešu grupiņa ienāk stacijā. Kamēr viens kaut ko nopērk, citi jaunieši tikmēr cenšas kaut ko iznest ārā no veikala.

“Tas mūsu secinājums bija tāds, ka tas ir kaut kādā mērā sports viņiem,” Vība skaidro, ka šajās kompānijās ir visnotaļ labi situēti bērni.

CITI ŠOBRĪD LASA

Diemžēl bērni neapzinās šādu darbību sekas. “Mēs bieži vien ziņojam arī policijai un tad skatāmies kā tur tālāk darboties. Man liekas, ka ļoti svarīgi ir, lai personas vēsturē nav ieraksts par kriminālu sodāmību. Paši zināt, ka reputācija mūsdienās ir viss. Lai nav tā, ka nākotne bērnam tiek izjaukta dēļ neapdomīgiem lēmumiem agrā jaunībā,” savā viedoklī dalās “Virši-A” valdes priekšsēdētājs Jānis Vība.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.