Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

Covid-19 Indijas varianta dēļ Anglijā atliek paredzēto ierobežojumu atcelšanu 22

Pievieno LA.LV

Ņemot vērā jauno inficēšanās gadījumu skaita pieaugumu, ko izraisījis tā dēvētais koronavīrusa Indijas variants, Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons pirmdien paziņojis, ka uz četrām nedēļām atliek iecerēto pilnīgo ierobežojumu atcelšanu, sākot no 21.jūnija.

“Kaut kas tik zemisks un nožēlojams sen nebija redzēts!” Selma Lavrence asi kritizē Eviku Siliņu 104
Kokteilis
Tikai šīs trīs zodiaka zīmes ir apveltītas ar īpašu “sesto maņu” – lūk, kuras tās ir
“Satvēra aiz kakla un vilka uz mežu!” Vecāķos sievietei uz veloceliņa gaišā dienas laikā uzbrucis vīrietis; viņa brīdina par varmāku uz brīvām kājām
Lasīt citas ziņas

“Pamatojoties uz pierādījumiem, kas man šobrīd zināmi, esmu pārliecināts, ka mums nevajadzēs vairāk par četrām nedēļām” un ka pēc 19.jūlija ierobežojumus nevajadzēs vēlreiz pagarināt, preses konferencē pavēstīja Džonsons.

Boriss Džonsons
Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.