Foto: SCANPIX/REUTERS/LETA

Dienvidkorejā otro dienu konstatēti mazāk nekā 50 jauni koronavīrusa gadījumi 0

Dienvidkorejā otro dienu pēc kārtas jauno gadījumu skaits, kad apstiprināta inficēšanās ar Covid-19 vīrusu, ir zem 50, otrdien pavēstīja veselības jomas amatpersonas.

Reklāma
Reklāma
Tārps, fekālija vai dupsis? Pirms dod vārdu savam bērnam, padomā vēlreiz: lūk, ko šie populārie vārdi nozīmē citās valodās 2
Kas tāds Krievijas-Ukrainas karā noticis pirmo reizi: Zelenskis nāk klajā ar paziņojumu, kas sašūpojis kara gaitu
7 lietas, kas notiek ar ķermeni, ja rītu sāc ar kafijas tasi tukšā dūšā
Lasīt citas ziņas

Pirmdien apstiprināti 47 jauni koronavīrusa gadījumi, Seulā pavēstīja Korejas Slimību kontroles un profilakses centrs.

Skaitlis ir tieši tāds pats, kā dienu iepriekš, un tas ir zemākais kopš februāra beigām, kad jaunu inficēšanās gadījumu skaits 24 stundu laikā pārsniedza 900.

CITI ŠOBRĪD LASA

Daudzas valstis tagad kā uz vīrusa uzliesmojuma savaldīšanas paraugu lūkojas uz Dienvidkoreju, kur plašā mērogā tika veikti Covid-19 testi.

Apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits Dienvidkorejā pieaudzis līdz 10 331, no dzīves aizgājuši 192 ar Covid-19 vīrusu inficējušies cilvēki.

Teju 7000 cilvēku, kas bija inficējušies ar koronavīrusu, izveseļojušies.

Varasiestādes mudina cilvēkus arī turpmāk ievērot sociālās distancēšanās noteikumus, neraugoties uz to, ka jaunu inficēšanās gadījumu skaits sarūk.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.