Foto – Leta

Dons laiž klajā jaunu albumu “Tepat” un izziņo papildkoncertu “Arēnā Rīga” 0

Šodien iznāk mūziķa Dona sestais studijas albums “Tepat”, kurā iekļautas desmit jaunas kompozīcijas.

Reklāma
Reklāma
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
Lasīt citas ziņas

“Darbs pie albuma sākās pagājušā gada rudenī. Ieraksta procesā kopā ar producentu Krišjāni Geidānu daudz eksperimentējām un testējām līdz tikām pie galējā skanējuma. Atceros, ka kādā brīdī savos muzikālajos eksperimentos izmantojām pat celtniecības kasti. Viennozīmīgi lieliski aizvadīts gads. Tagad ļoti gaidu koncertus februārī, kad varēsim pirmatskaņot jaunās dziesmas, ” ar iespaidiem dalās Dons.

“Albuma “Tepat” ieraksta procesā centāmies saglabāt dziesmu pirmatnību, neaizraujoties ar biezu un sarežģītu instrumentāciju. Albums daudziem liksies instrumentāli mierīgāks nekā gaidīts, bet emocionāli noteikti bagātāks. Artūrs ieraksta procesā bija patiess un atklāts. Domāju, ka tas ir ļoti jūtams arī albumā. Tagad ar nepacietību gaidu koncertus,” stāsta albuma producents Krišjānis Geidāns.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šis ir pirmais albums, kurā galvenokārt iekļauti paša Dona rakstīti dziesmu teksti. Albuma ierakstā piedalījušies ģitārists Mārcis Auziņš, basists Toms Poišs un bundzinieks Rūdolfs Dankfelds, ar kuriem Donam izveidojusies jau ilga un stabila sadarbība. Kompozīcijas “Labais uzvarēs vienmēr”, “Dadzis” un “Gājputniem” radītas sadarbojoties ar mūziķiem Renāru Kauperu, Aleksi Luriņu un tekstu autoru Ingu Bērziņu.

Albuma producents ir Krišjānis Geidāns, ierakstu inžinieris Rūdolfs Budze, albumu māsterējis Raiens Smits “Sterling Sound” un Ģirts Laumanis “Hodila Studios”. Albuma ieraksts veikts tepat Latvijā studijās “Sound Division”, “Mute” un “Anson’s Lab”.

Līdz šim klausītājiem nodoti un mūzikas topus iekarojuši divi albuma singli – “Pastnieks” un “Tepat”.

Albums Tepat no 18. oktobra pieejams tirdzniecības vietās visa Latvijā, www.ekase.lv un iTunes.

Pateicoties tam, ka lielākā daļa biļešu uz “Arēna Rīga” 14.februāra koncertu ir izpārdotas, līdz ar jaunā albuma iznākšanu, tiek izziņots papildkoncerts 15. februārī.

Arēnas koncertos “Tepat” Dons atskaņos gan klausītāju iemīļotas dziesmas, gan dziesmas no jaunā albuma.


LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.