Foto – Leta

Dons laiž klajā singlu “Pašā ielas galā” no jaunā albuma “Sibīrija” 0

Dons laiž klajā otro singlu no 13.februārī gaidāmā albuma “Sibīrija”. Singls, kurš izskanēs arī visos septiņos jaunā albuma svinēšanas koncertos “Palladium” radies, remdējoties bērnības atmiņās.

Reklāma
Reklāma
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
Lasīt citas ziņas

“Kā visas dziesmas, arī “Pašā ielas galā” ir dziesma par mani. Man bērnībā pašā ielas galā auga bērzi, tā man ir ļoti spilgta atmiņa. Teksts ir ļoti burtisks, varbūt pat naivs, bet tas bērnības naivums ir tīrs un remdējošs, tas ir vajadzīgs. Bērnības atmiņās es atgriežos, kad meklēju mieru un stabilitāti ikdienas steigā un skrējienā. Dziesmas skanējums būtiski atšķiras no man ierastā, šeit iedvesmojos no ķeltu mūzikas,” stāsta Dons.

Dziesmas “Pašā ielas galā” vārdu autors ir Ingus Bērziņš, mūzikas autors Dons, dziesmas producenti ir Dons un DJ Rudd, tā ierakstīta “Hodila Studios” Valmierā un “Mute Studija”, dziesmu miksējis Gatis Zaķis, māsterējis Ģirts Laumanis. Ierakstā piedalījušies Mārcis Auziņš (ģitāra), Toms Poišs (bass), Rūdolfs Dankfelds (bungas).

CITI ŠOBRĪD LASA

Jaunā albuma “Sibīrija” svinēšanas koncerti notiks koncertzālē “Palladium” 13., 14., 15., 17., 19., 20. un 21. februārī.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.