Eriņu ģimene
Eriņu ģimene
Foto no www.lnt.lv

Dziedošās ģimenes pirmssvētku noskaņās dziedās tautasdziesmas 0

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
3 horoskopa zīmes, ko visi mīl – viņi izceļas ar īpašu harismu un siltu enerģiju
Mājas
FOTO. Mežaparkā par 1,4 miljoniem tiek pārdota māja, kas pārsteidz ar arhitektūru un ne tikai…
“Oficiāli neviens neko neaizliedz.” Krievijā strauji izdziest viena no sievietes galvenajām pamattiesībām
Lasīt citas ziņas

Par godu Latvijas 95.dzimšanas dienai, LNT šovā ”Dziedošās ģimenes” svētdien, 17.novembrī, plkst.21:00, tiks izpildītas skaistākās un skanīgākās latviešu tautasdziesmas, informē televīzijas kanāls LNT.

Pagājušajā raidījumā par godu Lāčplēša dienai vairākas ģimenes izvēlējās dziedāt patriotiskas dziesmas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Atgādinām, ka šova piektajā – jubilejas gadā –  ir mainīti noteikumi, jo notiek cīņa par piecgades dziedošākās ģimenes titulu. Tas nozīmē, ka savā starpā sacenšas šī gada jaunpienācēji ar ģimenēm, kas guva panākumus iepriekšējo gadu šovos.

No desmit ģimenēm, kas uzsāka dalību šogad, vistālāk tikusi Aizgaļu ģimene no Cēsīm. Tā turpina sacensties ar iepriekšējo gadu dziedātājiem: Eriņu ģimeni no Dricāniem, Ņikonovu ģimeni no Laucienes, Baumaņu ģimeni no Aizkraukles, kā arī Riču ģimenes trio no Rīgas, kuram pēc pagājušā raidījuma telefonbalsojuma radās iespēja atgriezties šovā.

Šovu vada Jānis Auzāns un Jolanta Strikaite.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.