Foto: Unsplash

Dzīvnieku mocīja līdz nāvei… Meklē nežēlīgās slepkavības aculieciniekus 0

2018. gada 16. novembrī ap pulksten astoņiem no rīta Rīgā, Stāmerienas ielā 8 (meža masīvā), kāda persona cietsirdīgi izturējās pret dzīvnieku (kaķi), kā rezultātā tas gāja bojā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Izskats ir maldīgs: cilvēki, kas dzimuši šajos četros datumos, vienmēr izskatīsies jaunāki nekā viņi patiesībā ir
“Viena no pretīgākajām iestādēm Latvijā!” Klienti šūmējas par pasniegtā ēdiena kvalitāti populārā picērijā Latvijā 48
Kokteilis
Ralfs Eilands atklāj kopā ar Lauri Reiniku ilgi glabātu noslēpumu 1
Lasīt citas ziņas

Saistībā ar notikušo Valsts policijas (VP) Rīgas Teikas iecirknī tika uzsākts kriminālprocess par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvnieku.

Lūgums atsaukties aculieciniekus un personas, kuras var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot 67090927, 67085942 vai 110.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.