Latvijā
Sabiedrība

EDO Consult – uzticams partneris Eiropas finansējuma piesaistes projektu rakstīšanā mērķtiecīgiem uzņēmējiem0

Bigstockfoto

Eiropas fondu finansējums ir noderīgs un pieejams rīks uzņēmējiem, kuri vēlas izveidot vai attīstīt uzņēmējdarbību. Tāpat Eiropas finansējums var kļūt par būtisku atspēriena punktu NVO vai pašvaldību darbībā. Kāpēc?

Noskaidrojiet, kas ir EDO Consult

EDO Consult ir 2003. gadā dibināts biznesa un finanšu konsultāciju pakalpojumu uzņēmums, kas palīdz sadarbības partneriem piesaistīt Eiropas fondu finansējumu un izstrādāt attīstības stratēģijas, sniedzot plašu konsultāciju un finanšu piesaistes pakalpojumu klāstu. EDO Consult specializācija – Eiropas fondu finansējums, tā piesaistes projektu izstrāde.

EDO Consult var jums palīdzēt izveidot projektu, lai Eiropas finansējums sekmētu arī jūsu uzņēmuma attīstību.

Kā EDO Consult piedāvātie pakalpojumi var jums palīdzēt?

Populārākais pakalpojums – konsultācijas un palīdzība projektu izstrādē, lai piesaistītu Eiropas finansējumu. Ikviena laba ideja ir īstenojama vien tad, ja ir pieejami finanšu instrumenti tās attīstībai un virzībai. Jūsu laiks ir vērtīgs un nepieciešams produkta attīstībai, tādēļ allaž ir vērts apsvērt, vai nebūtu izdevīgāk piesaistīt profesionālus partnerus tajās jomās, kurās zināšanu un pieredzes vēl nav pietiekamas.

Uzņēmums var jums palīdzēt izstrādāt projektu Eiropas finansējuma piesaistei, ja jūs esat:

 • Fiziska persona ar lielisku ideju, un jūs vēlaties piesaistīt sadarbības partneri ar zināšanām un pieredzi finansējuma piesaistē un Eiropas finansējuma piesaistes projektu rakstīšanā.
 • Juridiska persona:
  • lauksaimniecības produktu ražotāji (graudkopība, lopkopība) – šai grupai ir visai plašs pieejamo ES resursu klāsts, EDO Consult var palīdzēt piesaistīt finansējumu, kā arī izstrādāt stratēģijas attīstībai un izaugsmei;
  • zvejnieku saimniecības – EDO Consult aktīvi sadarbojas ar piekrastes un jūras zvejniekiem, kā arī zivsaimniecības biedrībām, kuras pašlaik ir īpaši aktīvas Eiropas Savienības fondu līdzekļu piesaistē;
  • lauksaimniecības produkcijas pārstrādātāji un gala produktu ražotāji – pārtikas rūpniecības uzņēmumi, kas ražo un pārstrādā piena, gaļas, graudaugu un citus produktus, ir viena no aktīvākajām uzņēmēju grupām.
 • Latvijas pašvaldības, kurām EDO Consult var sniegt vērtīgu atbalstu attīstības stratēģiju izstrādē.
 • Nevalstiskas organizācijas.
 • Zinātniskās institūcijas.
 • Citu nozaru pārstāvji – ES piedāvāto finanšu instrumentu klāsts ir plašs un mainīgs. EDO Consult konsultācijas ir pieejamas ikvienas jomas pārstāvjiem, lai izvērtētu attīstības potenciālu un potenciālo sadarbību.

Tāpat kā ikviens uzņēmums piesaista grāmatvedi un citus ārpakalpojumu sniedzējus, ir vērts apsvērt arī finanšu konsultanta pakalpojumu piesaisti, lai Eiropas fondu finansējums un tā piesaiste nekļūtu par nastu.

Kāpēc EDO Consult ir labākā izvēle?

EDO Consult ir nozares eksperti ar reālu pieredzi dažādās tautsaimniecības nozarēs publiskajā un privātajā sektorā, lai piesaistītu Eiropas fondu finansējumu attīstībai un tālejošu mērķu īstenošanai. Uzņēmums radīts, lai palīdzētu darbīgiem, mērķtiecīgiem Latvijas ražotājiem attīstīties. EDO Consult sniedz konsultācijas un piekļuvi nepieciešamajiem finanšu resursiem, kā arī – vērtīgus padomus mērķu sasniegšanai.

EDO Consult raksturo:

 • Pieredze – ilggadējā pieredze un veiksmīgā darbība ir apliecinājums veiksmīgi izvēlētai darbības stratēģijai. EDO Consult ir izaudzis par vienu no atpazīstamākajiem šīs nozares uzņēmumiem.
 • Ievērojams paveikto darbu portfelis – 14 gadu laikā ir realizēti vairāk nekā 300 projekti, kas ir augstu novērtēti arī administrējošajās iestādēs. Kopējā piesaistītā finansējuma apjoms pārsniedz 200 miljonus eiro.
 • Reputācija – EDO Consult ir pavisam īsts uzņēmums ar reālu komandu, kas strādā savu klientu labā.
 • Elastība – personāls ir gatavs aplūkot ikvienu ideju un pievērsties arī neordināriem risinājumiem. Uzņēmuma visnotaļ iespaidīgajā darbmūžā uzkrātā pieredze ļauj elastīgi palūkoties uz ikkatru ideju.
 • Godīga attieksme un izpildāmi solījumi. Uzkrātā pieredze ļauj apzināties savu spēju robežas, līdz ar to EDO Consult nekad nesola to, ko nav iespējams īstenot. Un izpilda to, kas ir apsolīts.
 • Pro bono programma – EDO Consult tic, ka ikviena ideja ir pelnījusi iespēju tapt par realitāti. Tādēļ tiek piedāvāta arī pro bono programma – bezmaksas vispārīgas konsultācijas par biznesa ieceres stiprajām un vājajām pusēm, kā arī vispārējām perspektīvām. Tāpat tiek sniegtas arī vispārīgas konsultācijas par iespējamo pilnveidi un idejas tālāku attīstību. Bezmaksas konsultāciju mērķis ir pavisam vienkāršs – EDO Consult vēlas iedrošināt fiziskas personas – topošos uzņēmējus – īstenot savas idejas un plānos, pamatojoties uz to konstruktīvu tehniski ekonomisko analīzi.

Lai noskaidrotu, vai EDO Consult var palīdzēt arī jūsu uzņēmuma izaugsmei, piesakieties konsultācijai!

Kā pieteikties konsultācijai?

Sākotnējās konsultācijas līdz sadarbības līguma noslēgšanai ir bez maksas. Šajās sarunās tiek ieskicēta iespējamā sadarbība, tās veids un iespējas. Kad klientam ir pilnīgs priekšstats par rezultātu, sadarbības formu, termiņiem, iespējām un izmaksām, tiek parakstīts sadarbības līgums.

Ja vēlaties noskaidrot, vai jūsu idejas virzībai ir pieejams Eiropas finansējums:

 • dodieties uz EDO Consult tīmekļvietnes sadaļu Kontakti;
 • piesakieties sākotnējai konsultācijai.

Tieši tik vienkārši. Tas neaizņems daudz jūsu laika, taču var palīdzēt būtiski uzlabot uzņēmuma attīstību, piesaistot Eiropas fondu finansējumu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Latvijā
ASV par liela mēroga krāpniecību notiesāti divi Latvijas pilsoņi
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Sergets spriedumu Zolitūdes traģēdijas krimināllietā nekomentē
2 stundas
AG
Andris Grīnbergs
Latvijā
“LA” aptauja: Ja alkohols būs pārāk dārgs, tad cilvēki pirks nelegālo alkoholu vai brūvēs paši?
2 stundas

Lasītākie raksti

LE
LETA
Latvijā
“Kauns par šādu valsti!” Bojāgājušā glābēja vecāki sašutuši par spriedumu
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Zolitūdes traģēdijas lietā Sergetam piespriež 6 gadu cietumsodu, bet pārējos apsūdzētos attaisno
Tiešraide 4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Saņemti jauni pierādījumi: Ģenerālprokuratūra prasa Dānijai izdot Misāni Latvijai
34 minūtes
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Olafs Zvejnieks: Solis tuvāk gāzes terminālim
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Staķis būs Rīgas mēra kandidāts kopīgajā “AP” un “Progresīvie” ārkārtas vēlēšanu sarakstā
1 stunda