Eklons: Krievijas pilsoņi šobrīd no Latvijas vairāk izbrauc nekā iebrauc 20

Pievieno LA.LV

Kristaps Eklons, iekšlietu ministrs TV24 raidījumā “Ziņu TOP” komentējis jautājumu par Krievijas un Baltkrievijas iebraukšanu Latvijā un izbraukšanu no Latvijas.

Kokteilis
Ja Līgo ballītē satiktos pa vienam no katras zodiaka zīmes – ko kurš darītu? Auns pie ugunskura ierastos pirmais un paliktu pēdējais
Auto eksperti nosauc lietotos modeļus, kurus 2026. gadā iesaka pirkt bez riska “iegrābties”
Veselam
Mati kļūst plānāki un izkrīt? Šie 10 pārtikas produkti var palīdzēt pret to cīnīties
Lasīt citas ziņas

Viņš norāda: “Šodien mums izbrauc no Latvijas vairāk nekā iebrauc. Tā starpība nav liela, kopš pēdējā lēmuma pieņemšanas tā bija aptuveni 10%, tagad pēdējās dienās tā samazinājās.”

Tiek precizēts, ka te ir runa par Krievijas un Baltijas pilsoņiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Varbūt viņiem jādod iespēja mūsu valsti šķērsot tranzītā? Mēs viņus ielaižam, bet noteiktā laikā viņiem ir jāpamet Latvija?

“Tie ir jauni priekšlikumi, ko mēs šobrīd skatāmies arī saistībā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu – mums ir jauna kārtība, ka tiem, kas ir tranzītā, tiek uzlikts laika nogrieznis, mēs sekojam, lai viņi pamestu mūsu valsti attiecīgajā laika periodā.”

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.